×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-10-14
Siguldas 1. pamatskolas skolēni apgūst matemātiku arī dabā

2019./2020. mācību gadā Siguldas 1. pamatskolas 6.–8. klašu skolēni aktīvi darbojas Matemātikas pulciņā, kur skolēniem tiek radīta interese par matemātiku, kopā meklējot dažādas likumsakarības dažādu veidu uzdevumos un nodarbībās.

Pulciņa vadītāja Santa Briede atklāj, ka kopīgi ar skolēniem cenšas saskatīt to, ka matemātika ir interesanta nevis tikai tajos brīžos, kad jāveic uzdevumi pierakstu kladē, bet arī ikdienā. Piemēram, oktobrī divās praktiskajās nodarbībās skolēni izzināja, kas ir dižkoks, pirmajā nodarbībā izpētot, kā pareizi noteikt tā augstumu, resnumu un vecumu, kā arī aplūkojot, vai skolas apkārtnē ir dižkoki. Savukārt otrajā nodarbībā visi devās ārpus Siguldas, lai meža ielokā saskatītu tievāko, garāko, resnāko, augstāko koku. Protams, svarīgi bija precīzi mērījumi, lai varētu aizpildīt “Dižkoka novērojuma protokolu”.

Interešu izglītības nodarbības tiek finansētas no Eiropas Savienības struktūrfondu projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” Nr. 8.3.2.2/16/I/001 līdzekļiem.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi