Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +13.8℃, ZR vējš 1.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-10-14
Siguldas 1. pamatskolas skolēni apgūst matemātiku arī dabā

2019./2020. mācību gadā Siguldas 1. pamatskolas 6.–8. klašu skolēni aktīvi darbojas Matemātikas pulciņā, kur skolēniem tiek radīta interese par matemātiku, kopā meklējot dažādas likumsakarības dažādu veidu uzdevumos un nodarbībās.

Pulciņa vadītāja Santa Briede atklāj, ka kopīgi ar skolēniem cenšas saskatīt to, ka matemātika ir interesanta nevis tikai tajos brīžos, kad jāveic uzdevumi pierakstu kladē, bet arī ikdienā. Piemēram, oktobrī divās praktiskajās nodarbībās skolēni izzināja, kas ir dižkoks, pirmajā nodarbībā izpētot, kā pareizi noteikt tā augstumu, resnumu un vecumu, kā arī aplūkojot, vai skolas apkārtnē ir dižkoki. Savukārt otrajā nodarbībā visi devās ārpus Siguldas, lai meža ielokā saskatītu tievāko, garāko, resnāko, augstāko koku. Protams, svarīgi bija precīzi mērījumi, lai varētu aizpildīt “Dižkoka novērojuma protokolu”.

Interešu izglītības nodarbības tiek finansētas no Eiropas Savienības struktūrfondu projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” Nr. 8.3.2.2/16/I/001 līdzekļiem.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020