Sestdiena, 11. jūlijs
Šodien sveicam: Leonora, Svens
Laika ziņas: Sigulda +13.9℃, D vējš 5.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-10-17
Aicina uz koncertizrādi bērniem un pieaugušajiem “Mazās muzikālās pasakas”

Pirmdien, 21. oktobrī, plkst. 13.00 kultūras centrā “Siguldas devons” gan maziem, gan lieliem apmeklētājiem būs iespēja doties muzikālā ceļojumā koncertizrādē “Mazās muzikālās pasakas”.

Koncertizrādē bērniem būs iespēja iesaistīties pasaku stāstīšanā un dziedāšanā. Pasaku teicēja Karīna izstāstīs gan jaunus, gan jau zināmus stāstus, piemēram, par cirka lauvu Bonifāciju, kurš dodas pār okeānu, lai sastaptu vecmāmiņu, mazo jenotu, kurš mācās būt drosmīgs, kā arī par garo, skaisto pupu, kas ieaug mākoņos.

Daudz jauna varēs uzzināt arī par orķestra instrumentiem, it īpaši par tiem, kuri parasti atrodas orķestra aizmugurē. Instrumentus varēs aplūkot pavisam tuvu un saklausīt, cik daudzveidīgi tie var skanēt, piemēram, marimbu, vibrafonu, tarkšķi, raganellu, perkusijas, kā arī lielas un mazas trompetes.

Koncertizrādi “Mazās muzikālās pasakas” rada Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova un Liepājas simfoniskā orķestra mūziķi – trompetists Jānis Ivuškāns un perkusioniste Marta Kauliņa. Visas koncertizrādē atskaņotās kompozīcijas ir saņēmušas “Zelta mikrofona” balvu kā labākais bērnu albums, mācot bērniem saistošā veidā iepazīt klasisko mūziku ar pasakām. Koncertizrāde iekļauta projekta “Latvijas skolassoma” piedāvājumā.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī kultūras centra “Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – 5 eiro.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Jūlijs 2020