Otrdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +17.2℃, DR vējš 5.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-10-18
Decembrī Siguldā uzstāsies “Tautumeitas”, Jānis Aišpurs un Laima Jansone

23. decembrī plkst. 18.00 kultūras centrā “Siguldas devons” ikviens ir aicināts uz Ziemassvētku koncertu, kurā tautas mūzikas grupa “Tautumeitas”, dziedātājs, grupas “The Sound Poets” līderis Jānis Aišpurs un talantīgā koklētāja Laima Jansone klausītājus priecēs ar tradicionālām Ziemassvētku dziesmām, kā arī folkloras skaņdarbu un korāļu skanējumu. Svētku noskaņu koncertā plānots radīt, izmantojot perkusijas, sitamos instrumentus, basu, kokles, akustiskās ģitāras, taustiņinstrumentus, vokālu, akordeonu un vijoles.

Koncertprogrammas radošajā tapšanas procesā skatuves mākslinieki apzinājuši latviešu Ziemassvēku tradīcijas un folkloras materiālu, izveidojot interesantu, bagātīgu un svētkiem atbilstošu vēstījumu dažādām vecuma paaudzēm. Koncertprogrammas ideja ir parādīt, ka gan Ziemassvētku mūzikā, gan latviešu Ziemassvētku dainās ir ļoti daudz kopīga, tādējādi ļaujot klasiskajiem kristiešu tekstiem ieskanēties tradicionālajā tautas mūzikā.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī kultūras centra “Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – no 15 līdz 25 eiro. Bezmaksas ieeja bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020