Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +9.7℃, ZR vējš 2.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-10-21
Devītais Siguldas pusmaratons pulcē vairāk nekā 2200 dalībniekus

19. oktobrī Siguldā aizvadīts devītais Siguldas pusmaratons, kurā piedalījās 2256 dalībnieki. Sacensības vienlaicīgi bija arī skriešanas seriāla “Bigbank Skrien Latvija” sezonas astotais, noslēdzošais posms, tādēļ sacensību trasē līderu vidū bija vērojama spraiga cīņa par izšķirošajiem punktiem šīs sezonas kopvērtējumā.

Pēc organizatoru apkopotās informācijas, kopumā 9. Siguldas pusmaratonā piedalījās aptuveni 500 novadnieku, tostarp 313 skolēni no dažādām Siguldas izglītības iestādēm.

Aizraujošākā cīņa Siguldas trasē notika pusmaratona distancē, kur uzvaru izcīnīja Dmitrijs Serjogins (1:09:09). Dmitrijs nesen pārstāvēja Latviju arī pasaules čempionātā Katarā maratona distancē. 2. vietu ieguva Salvis Gruševs (1:09:33), bet trešais – Valērijs Žolnereovičs (1:10:03).

Sieviešu konkurencē Siguldas pusmaratona zeltu izcīnīja Katrīna Helmane-Sorečenkova (1:20:53), 2. vietā, tāpat kā 2018. gada maratonā, ierindojās Ilona Marhele(1:22:06), bet 3. vietu izcīnīja Lelde Neimande (1:23:10).

“Nike” skrējienā divu apļu garo trasi visātrāk veica Reinis Hartmanis (0:34:10) un Dace Almane (0:49:08). Savukārt par Tautas skrējiena uzvarētājiem kļuva Amanda Valtasa (0:19:17) un Uģis Jocis (0:15:39).

Sacensībās notika arī bērnu skrējieni visās vecuma grupās un mazuļu rāpošanas sacensības. Savukārt Siguldas Sporta centrā visas dienas garumā varēja iesaistīties dažādās pasākuma atbalstītāju sarūpētās aktivitātēs.

Sacensību organizatori – Siguldas maratona klubs un tā vadītājs Kaspars Kārkliņš pateicas sacensību atbalstītājiem, brīvprātīgajiem palīgiem, katram, kas palīdzēja, lai noorganizētu šos vērienīgos skriešanas svētkus Siguldā. Visi rezultāti pieejami šeit, savukārt fotogrāfijas no pasākuma aplūkojamas šeit. (Foto: Mareks Gaļinovskis)

Uz tikšanos 2020. gadā, kad kopā izskriesim jubilejas, desmito Siguldas pusmaratonu!


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi