Sestdiena, 20. aprīlis
Šodien sveicam: Mirta, Ziedīte

2019-10-21
“Siguldas Minimoto” triāla klubs uzvar “Baltijas Minikausa” sacensībās

19. oktobrī Jelgavā norisinājās “Baltijas Minikausa” sezonas noslēdzošais posms bērnu triālā. Mini C klasē sezonas kopvērtējumā uzvarēja siguldietis Renārs Starcevs, savukārt “Siguldas Minimoto” izcīnīja “Baltijas Minikausa” titulu klubu ieskaitē.

Viskuplāk pārstāvētajā “Mini C” klasē Jelgavā startēja 14 jaunie braucēji, savukārt sezonas kopvērtējumā 30 paši mazākie triālisti no 3 līdz 6 gadiem. Sacensībās uzvaru izcīnīja siguldietis Renārs Starcevs, kurš ar 82 punktiem izcīnīja “Baltijas Minikausa” titulu sezonas kopvērtējumā. Šo klasi Jelgavā pārstāvēja arī Matīss Cunskis (2. vieta), Artūrs Luriņš (5. vieta), Mārtiņš Dubavs (6. vieta), Elizabete Kraukle (11. vieta), Karlīna Kuļikova (12. vieta), Artjoms Paškovskis (13. vieta).

“Mini B” klasē 1. vietu izcīnīja Jānis Petrovskis, tādejādi sezonas kopvērtējumā iegūstot 18 punktus un 2. vietu septiņpadsmit jauno braucēju konkurencē. Otrai “Siguldas Minimoto” pārstāvei – Patrīcijai Klēbahai – 3. vieta.

2019. gada sezonā “Baltijas Minikausā” kopā startēja 76 bērni individuālajā vērtējumā un 11 komandas klubu vērtējumā. “Baltijas Minikausa” kluba titulu ar 441 punktiem šogad izcīnīja “Siguldas Minimoto” klubs, aiz sevis atstājot “Panter Motorsport” otrajā vietā (330 punkti) un Agarska Triāla klubu trešajā vietā (87 punkti). Otrs Siguldas klubs “L.R.K.” ar 59 punktiem izcīnīja 5. vietu.

Sacensību sezonai noslēdzoties, 9. novembrī Siguldas pagasta Kultūras namā norisināsies 2019. gada sezonas triāla apbalvošanas ceremonija.