Svētdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, DR vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-10-22
Kultūras centrā “Siguldas devons” iespēja apmeklēt izrādi “Viņi melo labāk”

7. novembrī plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” būs iespēja apmeklēt izrāžu apvienības „Panna” izrādi „Viņi melo labāk”. Tā ir iepazīšanās komēdija ar trillera elementiem, kas sākas ar pavisam vienkāršu randiņu un tikai piecdesmit gramiem balzāma. Biļetes vairs nav pieejamas.

Mūsdienās tehnoloģijas ir viena burvīga lieta. Ir internets, un tu vari būt jebkas. Vari būt džeks, uz kuru skaistas dāmas neskatās, un džeks, kura priekšā skaistās dāmas izsvaida savas drēbes pa guļamistabu. Tev tikai jāizdara izvēle, kurš vēlies būt un ar kādiem līdzekļiem to panākt. Cik daudz cilvēku melo plašajā internetā… Jautājums tikai – kurš melo labāk?

Izrādes režisors Juris Rijnieks, autors – dramaturgs Artūrs Dīcis, bet “viņu” lomās iejutīsies aktieri Aldis Siliņš un Ģirts Ķesteris.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi