Piektdiena, 22. janvāris
Šodien sveicam: Austris
Laika ziņas: Sigulda +0.5℃, D vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-10-23
Aicina pieteikties Mākslu skolas “Baltais flīģelis” salidojumam

Atzīmējot Mākslu skolas “Baltais flīģelis” 60. gadadienu, 9. novembrī plkst. 18.00 notiks gadadienai veltīts salidojums, kurā būs iespēja novērtēt skolas izaugsmi, kā arī klausīties un skatīties esošo audzēkņu un pedagogu veikumu skolas jubilejas gadā. Skolas absolventi salidojumam aicināti pieteikties līdz 1. novembrim, aizpildot pieteikumu šeit. Dalības maksa – 10 eiro.

Svinības Mākslu skolā “Baltais flīģelis” tiks atklātas ar Mākslas nodaļas skolotāju un audzēkņu izstādi, bet turpinājumā būs iespēja baudīt īpašu koncertprogrammu – Siguldas 1. bērnu simfonijas pirmatskaņojumu. Simfoniju komponējis jaunzēlandiešu komponists Semjuels Grejs. Koncertprogrammā piedalīsies visi skolas kolektīvi – Siguldas jauniešu kamerorķestris, Mākslu skolas “Baltais flīģelis” koris un pūtēju orķestra “Sudrabskaņa” dalībnieki.

Salidojuma noslēgumā notiks balle, kuru atklās īpaši skolas jubilejai veidots vokāli instrumentālais skolas pedagogu ansamblis. Balles turpinājumā būs pieejama arī brīvā skatuve sveicieniem un improvizācijām no skolas absolventiem.

Skolas aizsākumi meklējami 1959. gadā, kad tika dibināta Mūzikas skola. Gadu gaitā ievērojami mainījies ne tikai mācību saturs, bet arī skolas ārējais veidols – 2001. gadā tika atklāta jaunā flīģeļa formas ēka. Apdzīvot jaunās Mūzikas skolas telpas sāka arī Siguldas Mākslu skola, kas dibināta pirms 25 gadiem – 1994. gadā. 2009. gadā skolu reorganizē un Mūzikas un Mākslas skolu apvieno. 2013. gadā skolas mākslas un mūzikas aktivitātēm pievienojās Teātra nodaļa.

Papildu informācija par salidojuma norisi pieejama, sazinoties ar skolas direktori Jolantu Bimberi (e-pasta adrese jolanta.bimbere@sigulda.lv, tālrunis 29931067).

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Janvāris 2021       
1 23
45 678 9 10
1112 1314 15 1617
1819 202122 2324
2526 272829 3031