Otrdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +16.5℃, DR vējš 5.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-10-28
7. novembrī notiks ceturtais Siguldas novada Uzņēmēju forums

7. novembrī plkst. 14.00 Siguldas Valsts ģimnāzijas Kvantu korpusa aktu zālē tiks atklāts ceturtais Siguldas novada Uzņēmēju forums, kurā uzstāsies vairāki lektori par šobrīd aktuālām tēmām. Pieteikties forumam iespējams šeit līdz 4. novembrim. Dalība – bez maksas.

Forumā ar ieskatu Latvijas un globālās ekonomikas attīstības tendencēs iepazīstinās Latvijas Bankas ekonomists Klāvs Zutis. K.Zutis uzskata, ka neskatoties uz to, ka Latvijas ekonomika bremzējas, izaugsme turpināsies un dziļa recesija nav gaidāma. Lai nodrošinātos pret ģeopolitisko saspīlējumu radītajām sekām un mazinātu ekonomikas svārstības, Latvijai ir nepieciešams veikt virkni mājasdarbu.

Ar savu redzējumu par teritoriālās reformas iespējām un izaicinājumiem uzņēmējdarbībai pasākuma dalībniekiem stāstīs ekonomģeogrāfs, SIA “Karšu izdevniecība “Jāņa sēta”” galvenais redaktors Jānis Turlajs, kurš paralēli izdevējdarbībai jau 30 gadus veic pētījumus par iedzīvotājiem, Latvijas un pasaules tautsaimniecību un reģionālo attīstību.

Biznesa un eksporta inovāciju vadītāja Līga Brasliņa prezentācijas laikā aplūkos tēmas par eksporta noteikšanas kritērijiem, kā atvērt eksporta tirgu un veiksmīgi vairot pārdošanu. Ekspertei ir vairāk nekā 18 gadu pieredze tirgvedībā dažādās FMCG kategorijās, kas uzkrāta tādos uzņēmumos kā AS “Latvijas Balzams”, SIA “L`Oreal Baltic” u.c.

savukārt LEAN eksperts un biznesa efektivitātes asociācijas valdes loceklis Ruslans Sosinovičs, izmantojot plašās zināšanas un praktisko pieredzi, dalībniekiem ieskicēs ceļu uz efektīvām pārmaiņām. Eksperts plašās zināšanas un praktisko pieredzi guvis, vadot SIA “VALPRO” ražošanas dienestu.

Pasākuma noslēgumā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar Siguldā radītiem un ārpus novada popularitāti ieguvušiem uzņēmumiem “Stirna&Avocado” un “Bērnu centrs “KĀ MĀJĀS””.

Pasākuma programma aplūkojama šeit.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020