Piektdiena, 29. maijs
Šodien sveicam: Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Laika ziņas: Sigulda +12.3℃, Z vējš 2.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-10-30
Siguldas novada bibliotēkā atklās izstādi “Islande”

Siguldas novada bibliotēkā Ziemeļvalstu literatūras nedēļas laikā, 12. novembrī, plkst. 17.00 tiks atklāta izstāde “Islande”, kas tapusi, sadarbojoties mākslas studijai “SmArts.studio” ar modes dizaineri Baibu Ladigu. Izstādes atklāšanā piedalīsies mākslinieki un izstādes veidotāji – Marija Rukina un Sergejs Podolaks. Izstāde būs apskatāma no 12. līdz 30. novembrim. Ieeja – bez maksas.

Islandes daba neatstāj vienaldzīgu – mēness plašie līdzenumi, dabas krāsas, neseno izvirdumu pēdas, dusošie ledus monumenti un skaļie Atlantijas okeāna ūdeņi. Apvienotais projekts piedāvās apmeklētājiem ne tikai atklāt apbrīnojamo Islandes dabu, bet arī to, kā tā var tikt ietverta modes pasaulē.

Studijas “SmArts.studio” dalībniekus vieno kopīga aizraušanās – fotografēšana, kas kopumā ir pilnveidojusies jau 15 gadus, lēnām augot no nejaušu skaistu dabas skatu iemūžināšanas, tiecoties uz kaut ko lielāku, iespaidīgāku, lai spētu sevi izpaust. Fotografējot mākslinieki pauž savu attieksmi pret dzīvi, sapņus un vīziju.

Baiba Ladiga ir koncepta dizainere no Rīgas. 2004. gadā absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmiju. Savukārt pirms trim gadiem dibināts “ready-to-wear” zīmols “Baiba Ladiga”, kura pamatā ir izturīgu apģērbu radīšana, izmantojot pārstrādātus un pārstrādājamus materiālus. Iedvesmojoties no arhitektūras un minimālisma, Baibas Ladigas dizainētos apģērbos pārsvarā dominē melnā un baltā krāsa. Tie tiek radīti no tādiem dabīgiem materiāliem kā vilna, lins un kokvilna.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031