×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-11-01
Siguldas 1. pamatskolas skolēni iepazīst kokapstrādes nozari uzņēmumā “KVIST”

Siguldas 1. pamatskolas 8. klases skolēni 1. novembrī iepazinās ar kokapstrādes uzņēmumu “KVIST”, tā veidošanas vēsturi, vietu Latvijas darba tirgū, attīstības tendencēm, kā arī informāciju par profesiju daudzveidību kokapstrādes nozarē, nepieciešamajām zināšanām un prasmēm.

Pasākuma laikā skolēni tehnologu vadībā iepazina ražošanas procesu, sākot no saplākšņa ražošanas līdz gatavai produkcijai un preces iepakošanai.

Skolēnu iepazīšanās ar kokapstrādes uzņēmumu “KVIST” tika nodrošināta projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās mācību iestādēs” ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Karjeras konsultante
Ina Slavinska


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi