Otrdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +16.5℃, DR vējš 5.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-11-05
Gaujas Nacionālā parka Jauno reindžeru grupā aicina jaunus dalībniekus

Piektdien, 25. oktobrī, Dabas aizsardzības pārvaldes dabas izglītības centrā “Vecupītes” notika jaunizveidotās Gaujas Nacionālā parka Jauno reindžeru grupas pasākums, kura laikā jaunie dalībnieki uzzināja vairāk par Jauno reindžeru kustību, kā arī diskutēja par to, ko viņiem nozīmē dzīve Gaujas Nacionālajā parkā kā aizsargājamā dabas teritorijā. Neizpalika arī labais darbs dabai, kas ir neatņemama sastāvdaļa Jauno reindžeru kustības pasākumiem: tika sakopta teritorija ap dabas izglītības centru “Vecupītes”, savācot kritušās lapas.

Gaujas Nacionālā parka jaunie reindžeri piedalās un palīdz organizēt pasākumus – dodas dabas izpētes pārgājienos kopā ar speciālistiem un pieredzējušiem dabas sargiem, mācās un talko, lai sakoptu Nacionālā parka skaistākās vietas. Pieredzes bagātākie jaunie reindžeri vada vides izglītības nodarbības un radošās darbnīcas Dabas aizsardzības pārvaldes un Gaujas Nacionālā parka vietējo pašvaldību rīkotajos pasākumos.

Vairāk informācijas par Jauno reindžeru kustību Latvijā un Eiropā pieejama dabas un nacionālo parku aizsardzības institūciju mājaslapās.

Ja vēlies kļūt par Gaujas Nacionālā parka jauno reindžeru un esi vecumā no 12 līdz 16 gadiem, sazinies ar Pārvaldes dabas izglītības darba speciālisti Annu Maļiņinu pa e-pastu: anna.malinina@daba.gov.lv.

Informāciju sagatavoja:
Vidzemes reģionālās administrācijas
dabas izglītības daļas vadītāja
Anda Andrušaite​


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020