Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +10.2℃, A vējš 4.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-11-07
8. un 9. novembrī Siguldā notiks “SkiErg Pasaules sprints”

Šajā nedēļas nogalē, 8. novembrī no plkst. 14.00 līdz 20.00 un 9. novembrī no plkst. 10.00 līdz 14.00, Fischer Slēpošanas centrā notiks “SkiErg Pasaules sprints”. Sacensības, kurās var piedalīties ikviens interesents, sacenšas uz speciāla distanču slēpotājiem paredzēta trenažiera.

Dalībnieki aicināti pieteikties iepriekš, sūtot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 29118847. Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, dzimšanas gads, pilsēta, sporta klubs, ja tāds tiek pārstāvēts, kā arī vēlamā sacensību diena un sev ērtākais laiks startam. Sacensībām iespējams pieteikties arī sacensību dienā. Sacensību nolikums pieejams šeit.

Sacensībās varēs startēt vīriešu un sieviešu grupās atbilstoši vecumam. Katrs dalībnieks uz SkiErg distanču slēpošanas trenažiera veiks 1000 metru distanci, kas tiks fiksēta trenažiera datorā. Tādējādi pēcāk dalībniekiem būs iespēja salīdzināt savu veikumu gan ar sportistiem Latvijā, gan visā pasaulē. Dalībnieks drīkst startēt vairākas reizes, bet ieskaitīts tiks pēdējais sasniegtais rezultāts.

Dalības maksa līdz 18 gadu vecumam – 1,50 eiro, pārējiem – 3 eiro.

 

Sacensībās var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi