Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.9℃, DR vējš 3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-11-27
Janvārī Siguldā notiks Eiropas kausa izcīņa bobslejā un skeletonā
18. janvārī plkst. 10.00 bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” sāksies Eiropas kausa izcīņas sestais posms skeletonā gan vīriešiem, gan sievietēm. Plkst. 14.00 sāksies sacensības bobslejā divniekiem. Savukārt 19. janvārī plkst. 14.00 notiks sacensības bobslejā.
 
Gaidāmās sacensības bobslejā un skeletonā vienlaicīgi būs arī kā ģenerālmēģinājums pirms Pasaules kausa sezonas pēdējā posma un Eiropas čempionāta, kas bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” notiks februāra vidū. Līdz ar to gaidāms, ka tajās būs spēcīgs dalībnieku sastāvs, jo sportisti vēlēsies gūt papildu pieredzi tieši šīs trases braucienos pirms Eiropas čempionāta. Bobsleja un skeletona trase “Sigulda” ir gana specifiska, tāpēc papildu mači un treniņbraucieni daudziem sportistiem var nākt par labu.
 
Latvijas bobsleja izlase pirmajos Eiropas kausa izcīņas posmos šosezon startēja pat ar četriem pilotiem, turklāt pēc gada pārtraukuma trasē atgriezies arī olimpiskais čempions Oskars Melbārdis. Eiropas kausa izcīņā janvārī startēs jaunās izlases ekipāžas un nav izslēgta arī Oskara Melbārža līdzdalība, taču treneri par komandu stratēģiju jaunajā gadā lems pēc šīs sezonas pirmajiem posmiem.
 
Savukārt skeletonā Latvija būs pārstāvēta ar jaunajiem sportistiem, kas jau gana sekmīgi aizvadījuši vairākas sacensības Eiropā, un gaidāms, ka savā mājas trasē sportisti noteikti būs vēl konkurētspējīgāki. Pēc Siguldas Eiropas kausa izcīņas notiks vēl divi posmi – Altenbergas un Īglsas trasēs.
 
Ieeja sacensībās – bez maksas.
 
Informāciju sagatavoja:
Latvijas bobsleja un skeletona federācija

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā
Pašvaldība” – Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi