Trešdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +15.5℃, ZR vējš 2.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-11-28
Siguldas Valsts ģimnāzija uzsāk mūžizglītības programmas
Šajā mācību gadā Siguldas Valsts ģimnāzijā tiek uzsākta jauna iniciatīva – tiks realizētas mūžizglītības programmas, tādējādi piedāvājot iespēju pilnveidoties un gūt jaunu pieredzi gan pedagogiem, gan dažādu vecumu bērnu vecākiem, gan jebkuram citam interesentam. Katru mēnesi ir plānotas tikšanās, lekcijas un praktiskās darbnīcas, kuras vadīs dažādu jomu un nozaru speciālisti.
 
4. decembrī plkst. 19.00 notiks pirmā mūžizglītības kursu nodarbība. Tās tēma – “Izglītības iestāde kā dzīves sistēma, saistoša mums kā vecākam, kā pedagogam”. To vadīs sistēmkonsultante, izaugsmes trenere, koučinga, apmācību un konsultāciju uzņēmuma “Humulus” valdes locekle Iveta Apine.
 
Nodarbības vadītāja skaidros, kā veidot efektīvu sadarbību, kādi principi tās laikā jāņem vērā un kā iesaistīt visas izglītības iestādes puses – bērnu, vecāku un pedagogu – efektīvai savstarpējai sadarbībai.
 
Interesenti tiek aicināti reģistrēties nodarbībai šeit.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā
Pašvaldība” – Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 272829 3031