×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 28. marts
Šodien sveicam: Gunta, Ginta, Gunda
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-11-29
Sociālā dienesta darbinieki iegūst zināšanas un dalās pieredzē

28. novembrī Iekšlietu ministrijā norisinājās starptautiskā konference “Starpinstitucionālā sadarbība vardarbības gadījumu risināšanā no prevencijas līdz rehabilitācijai”, kurā Siguldas novada pašvaldības Sociālā dienesta sociālā darbiniece prezentēja tēmu “Darbs ar vardarbībā cietušām un vardarbību veikušām personām – metodiskais materiāls sociālajam darbam”. Uzstāšanās konferencē bija daļa no aktivitātēm, kas paredzētas ESF projekta “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās” (projekta numurs 9.2.1.1/15/I/001) laikā.

Pilnveidojot Siguldas novada pašvaldības Sociālā dienesta darba efektivitāti un speciālistu profesionalitāti, trīs sociāli darbinieki ir iesaistījušies pilotprojektos par metodikas izstrādi sociālajam darbam ar vardarbībā cietušām un vardarbību veikušām personām, par metodikas izstrādi sociālajam darbam ģimenēm ar bērniem, kā arī par metodikas izstrādi sociālajam darbam ar atkarīgām un līdzatkarīgām personām.

Mācību process sastāv no mācībām klātienē, kuru laikā tiek papildinātas teorētiskās zināšanas par sociālā darba teorijām un pieejām. Savukārt klātienē notiek intensīvs darbs grupās un praktisko sociālo gadījumu analīze. Jaunā izstrādātā metodika tiek aprobēta Siguldas novada pašvaldības Sociālajā dienestā. Metodika tiek izstrādāta ekspertu komandā, kurā iekļauti sociālie darbinieki, juristi, psihologi, nevalstisko organizāciju eksperti, medicīnas speciālisti, kā arī apmācību eksperti. Metodikā izvēlētās pieejas ir saskaņā ar pasaules prakses efektīvākajām pieejām sociālajā darbā ar vardarbībā cietušiem un vardarbību veikušām personām, personām ar atkarības problēmām un ģimenēm ar bērniem, kurās ir vairākas problēmas.


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi