×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-11-29
Decembrī notiks vairākas bezmaksas sporta nodarbības
Decembrī novadniekiem ir iespēja piedalīties bezmaksas sporta nodarbībās sertificētu treneru vadībā. Nodarbībās aicināts piedalīties ikviens iedzīvotājs bez vecuma ierobežojuma, kurš vēlas savu brīvo laiku pavadīt aktīvi un veselīgi. Veselības veicināšanas un nostiprināšanas bezmaksas sporta nodarbības organizē Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde sadarbībā ar SIA “Siguldas Sporta serviss” un biedrību “Siguldas maratona klubs & Siguldas Takas” Siguldas novada pašvaldības īstenotā Eiropas Sociālā fonda projektā Nr.9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!”.
 
 
 
Ikviens interesents aicināts apmeklēt bezmaksas aktivitātes:
 
  • jogas nodarbību 1. decembrī Allažu Sporta centrā plkst. 8.30, Jūdažu Sabiedriskajā centrā plkst. 10.00 un Mores pagasta Tautas namā plkst. 11.30;
  • nodarbību spēka zālē cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Siguldas Sporta centrā 6. decembrī plkst. 12.00. Iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 26761072;
  • nodarbību “Vesela mugura” 7. decembrī Allažu Sporta centrā plkst. 8.30, Jūdažu Sabiedriskajā centrā plkst. 10.00, Mores pagasta Tautas namā plkst. 11.30;
  • peldēšanas nodarbību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Siguldas Sporta centrā 7. un 14. decembrī plkst. 13.00. Iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 26879835.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā
Pašvaldība” – Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi