Trešdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +15.5℃, ZR vējš 2.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-12-02
Notikusi pensionāru biedrības pilnsapulce; mainīts valdes sastāvs

Siguldas pilsētas pensionāru biedrības priekšsēdētāja Vija Brikmane informē, ka 28. novembrī kultūras centrā “Siguldas devons” norisinājās biedrības pilnsapulce, kurā piedalījās 101 biedrs. Pilnsapulces darba kārtībā tika lemts par biedrības statūtu maiņu, valdes sastāva maiņu, pārrunāts jautājums par drēbju maiņas punkta nākotni, kā arī seniori tika informēti par Ziemassvētku pasākumu norisi.

Pilnsapulces atklāšanā seniorus sveica senioru koris “Gāle” (vadītāja Ņina Kiršteina) un vīru ansamblis “Saltavots” (vadītāja Dace Bicāne). Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, atklājot biedrības pilnsapulci, stāstīja par aktualitātēm pašvaldības darbā, pieminot par telpām Allažu un Mores pagastu biedrībām – pašvaldība meklēs iespēju sakārtot šo jautājumu. Tāpat pašvaldības domes priekšsēdētājs informēja seniorus, ka telpās Lakstīgalas ielā, kur šobrīd vēl darbojas drēbju maiņas punkts, drīzumā konkursa kārtībā tiks ierīkots magnētiskās rezonanses kabinets, tāpēc pašvaldība meklēs telpas, lai izveidoto drēbju maiņas punktu pilsētas centrā citviet. Tikmēr Sociālais dienests organizēs esošā punkta drēbju sadali uz pagasta palīdzības punktu “Parpaliņa” un “Lupatiņa” Jūdažos.

Biedrības pilnsapulcē tika lemts par statūtu maiņu, kur viens no punktiem bija biedra naudas apmērs. No nākamā gada biedra nauda būs 50 centi mēnesī jeb 6 eiro gadā.

Dažādu apsvērumu dēļ no darba pensionāru biedrības valdē atteicās Gunārs Baubelis, Vija Sardiko, Gunta Mitre un Alfons Jumiķis, viņu vietā vienbalsīgi ievēlēti šādi valdes locekļi: Daina Matule, Arturs Pliķēns, Laima Broka un Zigfrīds Baumanis.

Pilnsapulces izskaņā seniori tika aicināti uz Ziemassvētku koncertu Siguldas pagasta Kultūras namā 17. decembrī plkst. 14.00, kā arī uz deju kolektīva “Vizbulīte” koncertu 18. decembrī plkst. 15.00 kultūras centrā “Siguldas devons”.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 272829 3031