Otrdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +17.7℃, DR vējš 5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-12-03
“Siguldas devonā” notiks neformāla konference Latvijas vidusskolēniem
Kultūras centrā “Siguldas devons” 5. februārī notiks neformāla un radoša konference vidusskolēniem no visas Latvijas – “Rosinātava”, kuras ietvaros sabiedrībā pazīstamas personības dalīsies savos pieredzes stāstos, rosinot jauniešus noticēt sev un nākotnei Latvijā. “Rosinātava” ir jauniešu rīkota konference jauniešiem, kura notiks jau otro reizi, pulcējot vairāk nekā 400 vidusskolēnus. Konferences šī gada tēma ir “TAVA nereālā realitāte”.
 
Pasākuma laikā notiks četri aizraujoši sarunu cikli – “TAVA iedvesma”, “TAVA iespēja”, “TAVA domnīca”, “TAVA izvēle”, kuros uzrunu, diskusiju un viedokļu ringu formātā jauniešiem būs iespēja iepazīt sabiedrībā zināmu cilvēku ceļu uz panākumu virsotnēm, dzirdēt viņu izdošanās un arī neizdošanās stāstus, gūstot motivāciju savu mērķu sasniegšanai.
 
Diskusijā “Influenceris ārpus virtuālās realitātes” tiks atklātas dažādu profesiju un jomu aizkulises, savukārt diskusijā “Kāpēc uzdrīkstēties un kļūdīties ir reāli labi?” jauniešiem būs iespēja pārliecināties, ka kļūdās visi, arī paši labākie, kā arī to – kā mācīties no savām kļūdām. Viedokļu ringā “Kāpēc atgriezties, ja esi aizbraucis?” vidusskolēniem būs iespēja dzirdēt vairākus pieredzes stāstus par mērķu sasniegšanu Latvijā vai ārpus tās, kopīgi diskutējot par to, kur tad īsti atrodas lielās iespējas.
 
Konferences organizatori skaidro, ka konference ir kā mudinājums jauniešiem uzdrīkstēties un rīkoties, nospraužot lielus un mazus mērķus un darboties pie to sasniegšanas. Viens no pasākuma mērķiem ir atgādināt, ka arī Latvija ir piemērota vieta savu mērķu sasniegšanai.
 
Pasākuma tēma – TAVA nereālā realitāte, kur šķietami neiespējamais ir reāls – izvēlēta, lai rosinātu jauniešus uzdrīkstēties, plānot, rīkoties un sasniegt savus mērķus, ļaujot iepazīt daudzus, šķietami nereālus pieredzes stāstus, kas tomēr tapuši reāli un guvuši panākumus.
 
“Rosinātavā” varēs piedalīties ikviens vidusskolēns, plašāka informācija par pasākumu atrodama mājaslapā www.rosinātava.lv. Dalība pasākumā ir bez maksas, taču vietu skaits – ierobežots. “Rosinātava” top ar Biznesa augstskolas Turība atbalstu.
 
Informāciju sagatavoja:
“Rosinātava” organizatoru komandas pārstāve
Elza Avotiņa

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā
Pašvaldība” – Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020