Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +14.6℃, R vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-12-05
Siguldas Sporta centrā notiks “S!-Peld” peldēšanas sacensību otrais posms

Trešdien, 11. decembrī, plkst. 17.00 Siguldas Sporta centra peldbaseinā norisināsies peldēšanas treniņsacensības “S!-Peld” otrais posms gan maziem, gan lieliem peldētājiem. Sacensībās aicināti piedalīties peldēšanas entuziasti, Peldētapmācības skolas audzēkņi, Siguldas Sporta skolas audzēkņi, kā arī Siguldas novada skolu audzēkņi, kuri peldētprasmes apgūst sporta stundās.

Sacensības norisināsies brīvajā stilā, un ikviens dalībnieks varēs izvēlēties startēt kādā no septiņām vecuma grupām, pārbaudot savas peldētprasmes un izvirzot jaunus mērķus peldētapmācībā. Sacensību otrajā posmā tiks dots starts ar kontrollaiku.

Sacensību reģistrācija plānota no plkst. 16.30 līdz 17.00. Paši mazākie peldētāji no SV-9 un SV-11 grupas startēs plkst. 17.00 un veiks 25 metru peldējumu, SV-13 un SV-15 grupas dalībnieki startēs plkst. 18.00 ar 50 metru peldējumu, savukārt plkst. 19.00 ar 100 metru peldējumu startēs dalībnieki no SV-19 līdz SV-50 grupai.

Reģistrēties peldēšanas sacensībām un apmaksāt dalību var Siguldas Sporta centra tīmekļa vietnē www.siguldassports.lvDalības maksa jauniešiem un pieaugušajiem – 7 eiro, skolēniem – 4,50 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 10% atlaide.

Sacensības tiek rīkotas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi