×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-12-18
Siguldas 1. pamatskolas skolēni izzina sevi pasākumā “Mūsos katrā mājo ģēnijs”
Siguldas 1. pamatskolas 9. klases skolēni 16. decembrī karjeras attīstības atbalsta pasākumā “Mūsos katrā mājo ģēnijs” izzināja sevi, meklēja sevī unikālo, apguva komunikācijas prasmes, attīstīja sadarbības un analītiskās prasmes. Pasākuma laikā skolēni tika rosināti domāt, kas jāņem vērā, no kā jāatbrīvojas, lai spētu realizēt uzstādītos mērķus un gūtu panākumus dzīvē.
 
Pasākumu veidots biedrības “Alternatīvā attīstība” projekta “Dari Latvijai” ietvaros. Savukārt skolēnu piedalīšanās pasākumā “Mūsos katrā mājo ģēnijs” tika nodrošināts projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās mācību iestādēs” ietvaros.
 
Informāciju sagatavoja:
Siguldas 1. pamatskolas karjeras konsultante
Ina Slavinska

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi