Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +12.1℃, R vējš 4.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-12-19
Siguldas Sporta centrā notiks Ziemassvētku volejbola turnīrs
Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, plkst. 10.30 Siguldas Sporta centrā jau septiņpadsmito gadu pēc kārtas notiks tradicionālais Ziemassvētku volejbola turnīrs. Pieteikšanās sacensībām notiks pasākuma norises dienā no plkst. 10.00 līdz plkst. 10.30.
 
Kā ik gadu, arī šogad komandas tiks izlozētas uz vietas pēc dalībnieku pieteikšanās. Pasākuma organizatori aicina visus volejbola cienītājus otros Ziemassvētkus pavadīt sportiskā garā.
 
Turnīru organizē Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde sadarbībā ar sporta klubu “Nuki”. Papildu informācija, zvanot uz tālruņa numuru 20355535.
 
Dalība turnīrā – bez maksas.
 
Informāciju sagatavoja:
Gvido Gailītis

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā
Pašvaldība” – Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi