Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +10.5℃, ZA vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-12-23
Notiks 16. Siguldas novada atklātais čempionāts badmintonā

Tradicionāli īsi pirms gadumijas, 28. un 29. decembrī, plkst. 10.00 Siguldas Sporta centrā norisināsies “Yonex” Siguldas novada atklātais starptautiskais čempionāts badmintonā, kurā piedalīsies spēcīgākie Latvijas spēlētāji, kā arī viesi no Igaunijas, Somijas, Krievijas, Lietuvas un Zviedrijas.

28. decembrī notiks vienspēļu un dubultspēļu turnīri vīriešiem un sievietēm, kā arī jauktās dubultspēles A grupā, bet 29. decembrī par medaļām cīnīsies mazāk pieredzējušie spēlētāji B un C grupās. Jāpiemin, ka šī turnīra rezultāti tiks rēķināti XI “Yonex” LABL sacensību kopvērtējumā.

Iepriekšējos turnīros startējuši daudzi Latvijas un kaimiņvalstu labākie spēlētāji, kuri veiksmīgi piedalījušies arī augstākā līmeņa pasaules badmintona sacensībās, tajā skaitā olimpiskajās spēlēs. Zīmīgi, ka tieši 1978. gada 29. decembrī Siguldā notika pirmais badmintona treniņš, kurā trenera Ineša Dekšņa vadībā piedalījās Ainārs Gureckis un Jānis Zilvers.

Badmintona čempionātu organizē Siguldas badmintona klubs, kas dibināts 1997. gadā un patlaban kļuvis par vadošo badmintona klubu Latvijā.

Sacensības notiek ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Sacensībās var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi