Sestdiena, 30. maijs
Šodien sveicam: Vitolds, Lolita, Letīcija
Laika ziņas: Sigulda +16.1℃, ZA vējš 7.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-12-27
Jaungada sagaidīšana Siguldā; informācija autovadītājiem un gājējiem par satiksmes ierobežojumiem

Vecgada vakarā, 31. decembrī, no plkst. 23.30 aicinām novadniekus un viesus Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā uz kopīgu 2020. gada sagaidīšanu. Jaungadu gaidot, skanēs svētku mūzika un fotogrāfijās varēs aplūkot aizvadītā gada aizraujošākos un nozīmīgākos mirkļus. Īsi pirms pusnakts klātesošos svinīgā uzrunā sveiks Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, savukārt gadumijā ikvienu priecēs krāšņa uguņošana, iespējams, pēdējo reizi šajā gadsimtā. Pēc tam klātesošie aicināti cienāties ar svētku torti, kas gatavota pēc 4. maija Baltā galdauta svētku kūku konkursa uzvarētājas receptes.

Ieeja – bez maksas.

Satiksmes ierobežojumu karte

Jaunā gada pasākuma laikā plānoti satiksmes ierobežojumi. Pasākuma apmeklētāju drošībai no 31. decembra plkst. 23.30 līdz 1. janvāra plkst. 1.00 tiks slēgta satiksme Ausekļa ielā posmā no Pils ielas līdz Raiņa ielai, kā arī Raiņa ielas posmā no Ausekļa ielas līdz Raiņa ielai 3B.

Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana būs aizliegta Oskara Kalpaka ielā posmā no Raiņa ielas līdz Parka ielai kreisajā pusē, Parka ielā posmā no Oskara Kalpaka ielas līdz Ausekļa ielai labajā pusē un posmā no Ata Kronvalda ielas līdz Ausekļa ielai kreisajā pusē.

Transportlīdzekļus varēs novietot stāvlaukumos Raiņa ielā 3, Pils ielā 10 un Pils ielā 14 A. Tāpat transportlīdzekļus varēs novietot Raiņa ielā posmā no Raiņa ielas 3B līdz Oskara Kalpaka ielai kreisajā pusē, kā arī Dārza ielā posmā no Parka ielas līdz Pērsiešu ielai kreisajā pusē. Aicinām transportlīdzekļus novietot pilsētas autostāvlaukumos vai citās vietās saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumiem.

Gājējiem visas dienas garumā būs ierobežota kustība Raiņa parka teritorijā un no dzelzceļa gar “Siguldas torni”. Savukārt no plkst. 23.55 un uguņošanas laikā tiks slēgts Raiņa parks no dzelzceļa gar “Siguldas torni” un Ausekļa ielas posms no Raiņa ielas līdz Parka ielai.

Atgādinām, ka Siguldas novada sabiedriskās vietās saskaņā ar saistošajiem noteikumiem Nr.11 “Siguldas novada sabiedriskās kārtības noteikumi” aizliegts lietot dažāda veida pirotehniskās ierīces, izņemot ar Siguldas novada pašvaldību saskaņotos gadījumos un speciāli tam norādītās vietās.

Tiem, kuri pasākumu vēlas iemūžināt fotogrāfijās vai video, atgādinām, ka bezpilota lidaparātu jeb dronu izmantošana virs publisku pasākumu norises vietām ir aizliegta.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031