×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Sestdiena, 2. jūlijs
Šodien sveicam: Lauma, Ilvars, Halina
Laika ziņas: Sigulda +26.3℃, D vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-12-27
Siguldā norisināsies “Latvijas kauss” kamaniņu sportā

Sestdien, 28. decembrī, no plkst. 9.00 bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” norisināsies “Latvijas Kauss” kamaniņu sportā, kurā kopumā piedalīsies 68 dalībnieki – Latvijas izlases sportisti, kā arī juniori un jaunieši. Piektdien, 27. decembrī tika aizvadīti oficiālie treniņbraucieni, bet tituli tiks sadalīti sestdien.

No vīru starta startēs tikai vīrieši, bet no sieviešu starta – dāmas, juniores, divvietīgās ekipāžas un jaunieši “A”. No sieviešu starta pakājes startēs jaunietes “A” un jaunieši “B”, bet no junioru starta jaunietes “B”, jaunieši “C” un jauniešu “A” divvietīgās ekipāžas.

Oficiālajos treniņbraucienos pieaugušo konkurencē starp vīriem labākos laikus abos treniņbraucienos uzrādīja Inārs Kivlenieks, kamēr divvietīgo ekipāžu konkurencē brāļiem Šiciem labākais laiks pirmajā braucienā, bet Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš bija labākie otrajā braucienā. Starp dāmām ātrākais laiks pirmajā braucienā Kendijai Aparjodei, savukārt otrajā braucienā Elīzai Caucei.

Sacensību programma sestdien, 28. decembrī:

  • plkst. 9.00 divi sacensību braucieni – Vīri, Juniori, Dāmas, Juniores, Jaunieši “A”, Divvietīgās ekipāžas, Divvietīgās ekipāžas Juniori;
  • plkst. 10.15 divi sacensību braucieni – Jaunietes “A”, Jaunieši “B”;
  • plkst. 11.15 divi sacensību braucieni – Jaunietes “B”, Jaunietes “C”, Jaunieši “C”, Divvietīgās ekipāžas Jaunieši un Jaunietes;
  • plkst. 13.00 apbalvošana.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi