×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-01-07
Mores pamatskolā īsteno projektu “Izaugsme caur mākslu”

Jau kopš 2019. gada rudens Mores pamatskolā norisinās jauniešu iniciatīvu projekts “Izaugsme caur mākslu”. Tā laikā 5.–9. klašu skolēni caur neformālās izglītības metodēm un uz mākslu balstītām, radošām aktivitātēm stiprina savas sociālās prasmes, kā arī piedzīvo pozitīvu vērtējumu grupas ietvaros, veicinot iekšējo izaugsmi un adekvāta pašvērtējuma veidošanos.

Projekta ietvaros paredzēts arī doties ekskursijā uz mūsdienu mākslas izstādēm un pētīt, kādu iespaidu māksla atstāj uz skatītāju. Jāpiemin, ka māksla kā komunikācijas un izteiksmes instruments ar bagātīgo tehnisko klāstu sniedz iespēju skolēniem radoši pieiet sociālo prasmju apgūšanai, paužot savu pieredzi un atklājot radošo potenciālu.

Projektu “Izaugsme caur mākslu” realizē biedrība “Siguldas Alternatīvā izglītība” sadarbībā ar biedrību “Māksla labsajūtai”, Izglītības kvalitātes valsts dienestu, Siguldas novada pašvaldību un Mores pamatskolu. Projekts norisinās līdz šī gada maijam un tā ietvaros skolēniem ir iespēja apmeklēt 10 iekšējās izaugsmes grupas nodarbības, kas vērstas uz sociālo prasmju attīstību, pozitīva pašvērtējuma, iekšējās izaugsmes veicināšanu un emocionālās inteliģences prasmju paaugstināšanu.

Projektu finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).

Informāciju sagatavoja:
nodarbību vadītāja, mākslas terapeite un dzīvotprasmes trenere
Vita Beinerte


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi