Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +11.5℃, R vējš 4.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-01-08
Siguldas Sporta centrā nodarbību izmaiņas un jauni piedāvājumi

Siguldas Sporta centrā ir vairākas izmaiņas grupu nodarbību grafikā, kā arī atvērtas jaunas grupas Peldētapmācības skolas programmā bērniem. Savukārt, izmantojot iespēju uzsākt gadu aktīvā gaisotnē un turpināt apņemšanos veselīgam dzīvesveidam, Spēka zāles apmeklētājiem pieejams izdevīgs piedāvājums.

Šajā gadā mazāko bērnu vecākiem ir iespēja pieteikt bērnus jaunām Peldētapmācības skolas grupām – “Līdaciņas” (7–10 gadi) un “Delfīni” (11–14 gadi). Peldētapmācības skolas programmas bērniem izstrādātas tā, lai audzēkņi apgūtu drošas, tehniski pareizas iemaņas peldētprasmē un līdz ar to uzlabotu savas vispārējās fiziskās īpašības.

Mēneša maksa par grupu Līdaciņas (710 gadi) 30 eiro, Delfīni (1114 gadi) 30 eiro,ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 10% atlaide.

Iepriekšēja pieteikšanās notiek, rakstot e-pasta adresi margarita.liepina@siguldassports.lv, pieteikumā norādot vecāka tālruņa numuru.

Siguldas Sporta centrā ir izmaiņas grupu nodarbību grafikā. Turpmākos trīs mēnešus ir veiktas šādas izmaiņas:

  • pirmdienās plkst. 18.20 nenotiek “Vispārējā fiziskā sagatavotība bērniem 6–7 gadi” pie treneres Zanes Ginteres;
  • otrdienās nodarbība “Vesela mugura” tiek pārcelta uz plkst. 19.30 pie treneres Lindas Līces;
  • ceturtdienās nenotiks “TRX Advanced” pie treneres Lindas Līces plkst. 17.30;
  • ceturtdienās plkst.  17.30  notiks nodarbība “Vispārējā fiziskā sagatavotība bērniem 4–6 gadi” pie treneres Zanes Ginteres.

Uz nodarbībām iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 25448860 vai rakstot uz e-pasta adresi ssc@siguldassports.lv.

Spēka zāles apmeklētājiem iespējams iegādāties uzreiz 12 mēnešu abonementu par izdevīgu cenu – 288 eiro gadā (24 eiro mēnesī). Atgādinām, ka Siguldas Sporta centrā ir iespēja izmantot 17 dažādus “Life Fitness Insignia” kardio trenažierus – skrejceliņus, steperus, eliptiskos trenažierus un airēšanas trenažieri un “Tomahawk” profesionālos velotrenažierus.

Plašāka informācija pieejama Siguldas Sporta centra tīmekļa vietnē vai zvanot uz tālruņa numuru 25448860.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi