Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +10.1℃, D vējš 2.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-01-08
“Baltais flīģelis” ziemas–pavasara koncertsezonu atklās ar pianistes Annas Vibes albuma prezentācijas koncertu

17. janvārī plkst. 19.00 ar latviešu komponistes un pianistes Annas Vibes debijas albuma “Vibes” prezentāciju koncertzāle “Baltais flīģelis” atklās ziemas–pavasara koncertsezonu, kurā klausītājiem un skatītājiem tiks piedāvāta daudzveidīga pasākumu programma.

Mūzikas albums “Vibes” ierakstīts Igaunijā, albuma tapšanā piedalījušies arī mūziķi – Linda Kanter (vokāls), Lauri Kadalipp (tenora, soprāna saksofoni), Tobias Tammearu (tenora saksofons), Martin-Eero Kõressaar (bass), Mareks Logins (bungas).

Ieeja – bez maksas.

Ziemas–pavasara sezonā koncertzāle “Baltais flīģelis” aicinās uz vairākiem izciliem koncertiem un izrādēm:

 • Svētdien, 23. februārī, plkst. 19.00 improvizācijas teātra izrāde “Gandrīz draugi, kuras laikā būs iespēja izsmieties, baudot šķietami ikdienišķus stāstus brīvā atmosfērā. Piemēram, kā sauc cilvēkus, kuri ir tuvāki nekā paziņas, bet tālāki nekā draugi? Improvizācijas teātra aktieri sevi sauc par pieciem gandrīz draugiem.
  Uz skatuves uzstāsies: gandrīz slavenais Valdis Sils, gandrīz pieklājīgā Elīna Geida, gandrīz 1,7 metrus garā Dita Nitiša, gandrīz pievilcīgais Dzintars Rožkalns un gandrīz plānotais Marģers Majors, kopā pieci gandrīz draugi neatkārtojamā skatuves saspēlē. Biļetes pieejamas “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās. Biļetes cena – no 12 līdz 15 eiro.
 • Sestdien, 29. februārī, plkst. 18.00 muzikālās apvienības “Rāmi Riti” meditatīvs etnomūzikas koncerts “Rotājiesi, tu Saulīte”. Koncertā klausītājus priecēs jau iemīļotas, kā arī jaunas dziesmas. Koncerta programmas kodolu veido tautasdziesmas ar Ineses Kozuliņas melodijām, tomēr kopējo skanējumu rada katra “Rāmi Riti” mūziķa iekšējā dzirksts, spēlētais instruments, kā arī dziedinošā 432 Hz frekvence, kurā dziesmas tiek atskaņotas.
  Koncertā uzstāsies Inese Kozuliņa (vokāls), Ansis Jansons (kokle), Mārtiņš Miļevskis (perkusijas, taustiņi, vokāls), Arnolds Kārklis (ģitāra, vokāls), Alisa Klimanska (flautas) un Kristīne Štikāne (vokāls) , kā arī divi viesmūziķi Undīne Balode (čells) un Kalvis Vītols (vokāls, perkusijas). Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās. Biļetes cena – no 12 līdz 15 eiro.
 • Sestdien, 7. martā, plkst. 17.00 Liepājas Leļļu teātra izrāde “Sarkangalvīte”. Kurš gan nezina stāstu par Sarkangalvīti un vilku! Brāļu Grimmu pasaka apspēlēta dažādās versijās, taču Liepājas Leļļu teātris izstāstīs to rotaļīgi un viegli. Izrādē Sarkangalvīte satiek mežā gan vardi, gan žurku, gan vilku, bet vilks nav ļauns. Viņš ir tikai apvainojies, ka visi aizmirsuši viņa dzimšanas dienu. Arī vecmāmiņa tikai netīšām “apēdas”, par ko vilks ir patiešām nelaimīgs. Protams, viss beidzas labi un nemaz vairs nav bailīgi. Lomās: Denisa Braša, Ingars Gudermanis. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.Biļetes cena – no 7 līdz 10 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20 % atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm 40% atlaide.
 • Sestdien, 28. martā, plkst. 19.00 džeza koncertpasaka “Aisma”. Pasākumā latviešu pianists un komponists Edgars Cīrulis kopā ar Jāni Ločmeli un mūziķiem no Latvijas, Itālijas un Dānijas rādīs klausītājiem starpžanru projekta “Aisma” pirmo albumgrāmatu, kas stāsta par katra klausītāja svarīgāko dzīves daļu – bērnību. Muzikālo baudījumu papildinās mākslinieces Aijas Pastares gleznotās ilustrācijas. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās. Biļetes cena – no 10 līdz 15 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm 40% atlaide.
 • Sestdien, 11. aprīlī, plkst. 17.00 mūzikas vokālistu kvarteta “A’baronin Ensemble” koncerts Siguldas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā, kur dziedātāji izpildīs Johana Sebastiana Baha Lieldienu kantātes. Koncertā izskanēs arī pasaulē zināmās Mateja pasijas, kā arī solo vijolei rakstītās melodijas. Koncertu papildinās instrumentālais ansamblis Agneses Kanniņas vadībā.
  Vokālistu kvartetā apvienojušies dziedātāji, kas tiecas apzināt renesanses un baroka laika muzikālos šedevrus, izceļot spilgtākās personas, kuras devušas nozīmīgu ieguldījumu mūzikas attīstībā. Biļetes cena – 7 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm 40% atlaide.
 • Sestdien, 9. maijā, plkst. 19.00 jauniešu kora “Kamēr…” koncerts “Un smaida maijs, kurā klausītāji tiks priecēti ar kora pastāvēšanas vesturē nozīmīgiem opusiem, kā arī mūsdienu Ziemeļvalstu kormūzikas skaņdarbiem pavasarīgās, mīlestības caurvītās noskaņās.
  Jauniešu koris “Kamēr...” ar jauneklīgu degsmi klausītājus priecē jau 30 gadu garumā; kori 1990. gadā izveidoja diriģents Māris Sirmais. Koris izskolojis paaudzi kordziedātāju un kordiriģentu, un kalpojis ne vien kā atspēriena platforma vokālistiem, bet arī kā radošā laboratorija režisoriem, vizuālās mākslas profesionāļiem un, protams, komponistiem, kas savus jaundarbus veltījuši tieši korim “Kamēr...”. Šobrīd kora mākslinieciskais vadītājs ir jaunais, talantīgais diriģents Aivis Greters. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās. Biļetes cena – no 10 līdz 15 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm 40% atlaide.
 • Sestdien, 16. maijā, plkst. 17.00 Vinetas Elksnes koncertstāsts “Paguli vēl”. Koncertā V. Elksne kopā ar latvijā zināmiem mūziķiem aicina baudīt nesteidzīgu vakaru kopā ar ģimeni, ieklausoties šūpuļdziesmu stāstos un ļaujoties īstam piedzīvojumam. Koncertā līdzās V. Elksnei piedalīsies Daumants Kalniņš, Kaspars Zemītis, Kaspars Grigalis, Roberts Rasa, Māris Elksnis, Jolanta Strikaite-Lapiņa, Karīna Tropa, Ieva Šablovska, Andis Klučnieks, Emīla Dārziņa jauktais koris, stīgu kvartets – Dina Ozoliņa, Līva Plociņa, Silvija Krauze, Rihards Strauss, bērnu vokālais ansamblis “Čabuļi” un Alīda Pērkone (lelle – Čunčurītis).
  Koncertstāsts “Paguli vēl” ir jaundarbs ar Vinetas Elksnes mūziku un izcilu tekstu autoru – Jāņa Elsberga, Ingas Gailes, Annas Auziņas un Ojāra Vācieša – dzeju. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniedzības vietās. Biļetes cena – no 10 līdz 20 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm 40% atlaide.

 

Biļetes uz koncertiem un izrādēm iespējams iegādāties arī vienu stundu pirms pasākuma norises koncertzāles “Baltais flīģelis” kasē Šveices ielā 19, Siguldā.

Informāciju sagatavoja:
koncertzāles “Baltais flīģelis” vadītājs
Juris Lisenko

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020