Ceturtdiena, 29. oktobris
Šodien sveicam: Laimonis, Elvijs, Elva, Elvis, Laimis
Laika ziņas: Sigulda +9.2℃, D vējš 2.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-01-13
Notiks barikāžu atceres dienas pasākums “Iebarikadēts ūdens”

Atceroties 1991. gada barikāžu laiku, kad to aizstāvji cīnījās pret PSRS uzbrukumiem Baltijas valstīs, svētdien, 19. janvārī, no plkst. 16.30 līdz 18.00 “Siguldas tornī”, Ausekļa ielā 6, norisināsies barikāžu atceres dienas pasākums – dzejas vārdi mūzikā “Iebarikadēts ūdens”. Pasākumā apmeklētājiem caur foto un gaismu instalācijām būs iespēja atcerēties un sajust liktenīgos un Latvijas Republikai nozīmīgos 1991. gada notikumus. Mākslinieku performances ļaus notikuma apmeklētājiem pacelties ārpus ikdienišķā, ierastā un aizmirstā. Dalība – bez maksas.

Pasākuma režisors un koncepta autors ir Siguldas novadnieks Sandis Mikanovskis-Mikalovskis, kurš sadarbībā ar idejas iniciatoriem dzejnieku apvienību “Trīspadsmitais kurss” dos iespēju notikuma apmeklētājiem sajust, atcerēties un, iespējams, atdzīvināt patriotisko sajūtu pret valsti, sevi un savu kaimiņu. Pasākumā uzstāsies Siguldas Absolventu orķestris, Ērika Palkavnieka grupa “A pie mums Jelgavā”, Jānis Jansons, grupa “Still”, ”Viesis1”. Ar atceres pasākumam radītām performancēm uzstāsies dzejnieku apvienības “Trīspadsmitais kurss” dzejnieki – Ivars Vācers, Dainis Deigelis, Alise Mētra un Haralds Millers.

Vai viegli būt patriotam? Vai viegli būt latvietim pasaulē? Vai viegli būt kaimiņam tepat? Pasākums “Iebarikādēts ūdens” mēģinās sniegs atbildes uz šiem jautājumiem.

Pasākums notiek ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Sandis Mikanovskis-Mikalovskis

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi