Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +12.4℃, R vējš 1.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-01-15
Līdz 14. februārim novada iedzīvotāja ID karti varēs saņemt tikai Ausekļa ielā 6

Siguldas novada pašvaldība informē, ka no 16. janvāra līdz 14. februārim Siguldas novadā tāpat kā citviet Latvijā norisinās parakstu vākšana tautas nobalsošanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem, kā rezultātā novada teritorijā četrās vietās iespēja parakstīties tiem, kas nevēlas grozījumu pieņemšanu. Ņemot vērā, ka Pakalpojumu centrā nepieciešams nodrošināt slēdzamu telpu Siguldas novada Vēlēšanu komisijas pārstāvim, Siguldas novada iedzīvotāja ID karti līdz 14. februārim varēs saņemt tikai Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā Ausekļa ielā 6 katru dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Atgādinām, ka Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes noformēšanai nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, kā arī citus dokumentus, kas apliecina papildpakalpojumu saņemšanu, ja tāda piemērojama konkrētai personai. Skolēniem, maznodrošinātajiem novada iedzīvotājiem, novadniekiem ar invaliditāti, pensionāriem vai daudzbērnu ģimeņu locekļiem, kā arī pašvaldības augstākā apbalvojuma – titula “Goda novadnieks” saņēmējiem, ID karte tiek izsniegta bez maksas. Pārējiem jāmaksā 5 eiro nodeva par kartes izsniegšanu. Šobrīd ID karšu programmā darbojas vairāk nekā 150 uzņēmēji, kopā ar pašvaldības iestādēm piedāvājot vairāk nekā 220 atlaides precēm un pakalpojumiem.

Papildus tam jāpiemin, ka saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas paziņojumu no 16. janvāra līdz 14. februārim notiks parakstu vākšana tautas nobalsošanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem “Grozījumi Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumā” un “Grozījums likumā “Par pašvaldībām”. Svarīgi atzīmēt, ka, parakstoties par tautas nobalsošanu apturētajiem likumiem, vēlētājs nevēlas šādu grozījumu pieņemšanu, bet visi, kas neaizies parakstīties par tautas nobalsošanu apturētajiem likumiem, atbalstīs minētos grozījumus.

Parakstu vākšana notiek no 16. janvāra līdz 14. februārim pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 13.00, bet otrdienās un svētdienās no plkst. 15.00 līdz 19.00 šādās parakstu vākšanās vietās: Pakalpojumu centrā, Siguldas pagasta Kultūras namā, Allažu pagasta pārvaldē un Mores pagasta pārvaldē.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020