Svētdiena, 25. oktobris
Šodien sveicam: Beāte, Beatrise
Laika ziņas: Sigulda +9.6℃, D vējš 3.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-01-16
“Siguldas devonā” aicina uz interaktīvu piedzīvojumu “Dzejas teltis”

No 23. janvāra līdz 6. februārim kultūras centrā “Siguldas devons” norisināsies interaktīvs piedzīvojums “Dzejas teltis”, radot interesi par literatūru, mākslu un mūziku.

“Dzejas teltis” ir īpašs piedzīvojums latviešu dzejas pasaulē – katra telts ir kāda dzejoļa vizuāla interpretācija, kas atdzīvojas ar papildinātās realitātes aplikāciju. Izmantojot savu mobilo telefonu, ar “Overly” aplikācijas palīdzību, dzejoli būs iespēja atdzīvināt, salikt kopā, kā arī apskatīt, cik dažādi dzeja var tikt interpretēta un pielietota, kā dzejolis atklājas dažādos mākslas žanros un mūzikā. Iemīļotā multfilma var būt radīta no dzejoļa, arī dziesma sastāv no dzejas un mūzikas apvienojuma.

Mākslinieki – gleznotājas Kristīne Luīze Avotiņa un Katrīna Gaile, scenogrāfe Ieva Kauliņa, grafiti mākslinieks Trons Kartons (Tron Karton), fotogrāfs Paulis Jakušonoks – dzejnieku Kārļa Vērdiņa, Ineses Zanderes, Pētera Brūvera un Imanta Ziedoņa dzejoļus veidojuši ar savu skatījumu. Interaktīvais piedzīvojums “Dzejas teltis” atklās, cik vienam sižetam var būt daudzpusīga izpratne. Savukārt īpaši izveidotās video sarunās apmeklētājiem būs iespēja noskaidrot dzejnieku, mūziķu un mākslinieku darbu nozīmi.

“Dzejas teltis” projekta režisore – Lauma Balode, producenti “Everything Art” un “Story Hub”.

Dalība – bez maksas.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi