×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.5℃, D vējš 4.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-01-20
Siguldas pilsētas vidusskolas skolēni atgriezušies no projekta vizītes Spānijā
Siguldas pilsētas vidusskolas skolēni un skolotāji piedalījušies Erasmus+ projekta vizītē Alkantarillā, Spānijā, kas bija pirmā projekta partneru tikšanās. No Siguldas pilsētas vidusskolas projektā piedalās 6.b klase audzinātājas Ievas Gailes vadībā. Šis Erasmus+ projekts veltīts Leonardo da Vinči radošajam darbam un tā interpretācijai programmēšanas un robotikas valodā.
 
Pirms došanās uz Spāniju skolēni veica pētniecisku darbu par zinātnieka un mākslinieka da Vinči devumu mākslā, zinātnē un inženiertehniskajā jomā, kā arī iepazinās ar viņa dzīves gājumu. Tāpat svarīgi bija izprast arī renesanses laikmeta īpašības, tādēļ brīvlaikā skolēni devās uz Rīgu, lai redzētu jaunāko filmu par da Vinči dzīvi. Jaunais semestris sākās ar stundām par renesanses cilvēku un matemātisko proporcijas izpratni.
 
Skolēni, pavadot nedēļu saulainajā Spānijā, kopīgi strādāja ar programmu “Scratch” un veidoja rakstus par Leonardo da Vinči izgudrojumiem, kā arī piedalījās vecāko klašu skolēnu vadītajā anatomijas stundā. Siguldas pilsētas vidusskolas pārstāvjus Spānijā sagaidīja pārsteigums – Latvijas valsts himna skolas orķestra izpildījumā. Pēcpusdienās skolēni iepazinās ar Alkantarillas pilsētu un reģiona lielāko pilsētu Murciju.
 
Šī Erasmus+ projekta nākamā tikšanās gaidāma maijā, Siguldā.
 
Informāciju sagatavoja:
Siguldas pilsētas vidusskolas skolotāja
Ināra Vimba

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi