Sestdiena, 11. jūlijs
Šodien sveicam: Leonora, Svens
Laika ziņas: Sigulda +14.9℃, D vējš 4.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-01-22
Aicina pieteikties nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma saņemšanai e-pastā

Siguldas novada pašvaldības nodokļu administratori plāno uzsākt nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumu izsūtīšanu, tādēļ iedzīvotāji, kuri nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumus vēlas saņemt e-pastā, aicināti aizpildīt pieteikuma veidlapu pašvaldības e-pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, portālā www.epakalpojumi.lv vai iesniegt iesniegumu pašvaldības klientu apkalpošanas centros.

Siguldas novada pašvaldības speciālisti atgādina, ka nekustamā īpašuma nodokli var nomaksāt vienā maksājumā reizi gadā, vai vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas, maksājumus veicot līdz 31. martam, 15. maijam, 15. augustam un 15. novembrim.

Atgādinām, ka saistošajos noteikumos “Par atvieglojumu piemērošanu nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem Siguldas novadā” noteiktas iedzīvotāju kategorijas, kurām pienākas pašvaldības noteiktie nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumi. Lai saņemtu nodokļu atvieglojumus, Siguldas novada pašvaldībā jāiesniedz iesniegums un saistošajos noteikumos noteiktie dokumenti.

Kopumā 2019. gadā pašvaldība novada iedzīvotājiem ir piemērojusi nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumus vairāk nekā 110 tūkstošu eiro apmērā, no kuriem vairāk nekā 35 tūkstoši eiro ir piemēroti trūcīgām personām, daudzbērnu ģimenēm un represētajām personām, savukārt atvieglojumi vairāk nekā 74 tūkstošu eiro apmērā piemēroti maznodrošinātām personām, daudzbērnu ģimenēm, siltināto daudzdzīvokļu māju īpašniekiem un citu kategoriju iedzīvotājiem, kā arī uzņēmējiem.

Plašāka informācija par nekustamā īpašuma nodokļa jautājumiem pieejama Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3, pie nodokļu administratorēm vai zvanot uz tālruņa numuru 67385830.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020