Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 18. septembris
Šodien sveicam: Liesma, Elita, Alita
Laika ziņas: Sigulda +7.3℃, ZA vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-01-23
25. janvārī Siguldā aicina uz lielāko gastronomijas festivālu “Ziemas garšu svinēšana”
Sestdien, 25. janvārī, no plkst. 12.00 līdz 16.00 Livonijas ordeņa Siguldas pilī jau ceturto reizi norisināsies dzīves un garšas svētki – lielākais Siguldas gastronomijas festivāls “Ziemas garšu svinēšana”. Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja baudīt gardākos Rīgas–Gaujas reģiona šefpavāru gatavotos ēdienus. Šie svētki vienlaikus būs pirmie, kas aizsāks Siguldas videi draudzīgo aktivitāšu kopumu 2020. gadā, proti, festivālā tiks izmantoti tikai videi draudzīgi trauki.

Gastronomijas festivālā piedalīsies un uz uguns ēdienus gatavos desmit Rīgas–Gaujas reģiona restorāni: “Entresol”, “Ferma”, “Restorāns 3”, “Ogle”, “Kungu rija”, “Stirna & avocado”, “Hercogs”, Mālpils muižas un Bīriņu pils restorāni, kā arī “Mr.Biskvīts”. Restorānu sarūpēto garšas baudījumu papildinās vietējie ražotāji, tajā skaitā vīna darītavas “Zilver” un Cremon”, lēni spiesto sulu piedāvājums no “Dabas Laboratorija”, kā arī “Bliss Gelato” Siguldā tapušais itāļu deserts – gelato. Šefpavāru radīto ēdienu cenas – no 3 līdz 6 eiro; atsevišķos restorānos būs iespējams norēķināties tikai ar norēķinu kartēm.

Kamēr uz uguns gatavosies gardie ēdieni, festivāla apmeklētājus priecēs leģendārā Latvijas rokgrupa “Pērkons” un grupa “Rahu The Fool”. Starplaikos ēdienu baudītājus priecēs DJ Edgars Bercis.

Jāatzīmē, ka ar “Ziemas garšu svinēšanu” tiks iedzīvināta Siguldas novada zaļā stratēģija, kuras pamatā ir videi draudzīgāka saimniekošana un pārdomātas izvēles. Tādējādi gastronomijas festivālā ēdinātāji piedalīsies, izmantojot tikai videi draudzīgus, biodegradējamos, papīra vai depozītraukus.

Līdztekus šefpavāru meistardarbu baudījumiem Siguldas pilsdrupās pasākuma apmeklētākiem būs iespēja piedalīties Siguldas pils kvartāla amatnieku darbnīcās, apgūstot dažādu amatu prasmes, kā arī iepazīt produktus, kas radīti tepat Siguldas pils kvartālā.

Lai gastronomisko pasākumu izbaudītu pilnvērtīgi, apmeklētāji aicināti ģērbties atbilstoši laikapstākļiem!

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi