Trešdiena, 21. oktobris
Šodien sveicam: Urzula, Severīns
Laika ziņas: Sigulda +5.5℃, D vējš 4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-01-24
Notiks labdarības koncerts “Cīruļputenī” kopā ar Valteru Krauzi un draugiem

Svētdien, 2. februārī, plkst. 16.00 kultūras centrā “Siguldas devons” notiks labdarības koncerts “Cīruļputenī”, kurā uzstāsies Valters Krauze un draugi, aicinot ikvienu būt kopā, lai palīdzētu Siguldas novada bērniem, kuriem ir nepieciešama nopietna ārstēšana.

Labdarības pasākumā sadarbībā ar kultūras centru “Siguldas devons” uzstāsies Latvijā zināmi mākslinieki: Elza Rozentāle, Ralfs Eilands, Aija Vītoliņa, Romāns Vendiņš, Kaspars Zemītis, Daumants Kalniņš, Juris Kaukulis, Liene Grava, Andrejs Filipovs un citi. Koncertu vadīs labdarības akcijas idejas autors Valters Krauze.

Visi pasākuma ienākumi sadarbībā ar biedrību “Cerību spārni” tiks ziedoti un sniegs palīdzību Siguldas novada bērniem Diānai, Tomasam un Atvaram, nodrošinot medikamentus, nepieciešamās terapijas, palīglīdzekļus vai aparatūru un palīdzību ārkārtas gadījumos. Diānai mūsu atbalsts nepieciešams, lai varētu droši doties uz Polijas klīniku un veikt nepieciešamās procedūras jau februārī. Tomasam vajadzīgs speciālais autosēdeklītis, lai varētu droši doties uz rehabilitācijas nodarbībām un bērnudārzu. Savukārt Atvaram nepieciešams jauns autosēdeklītis ar atbalstu un drošības siksnām, kā arī ērti pastaigu rati, lai varētu droši doties uz regulārām ārstu vizītēm un pastaigās.

Biļetes pieejamas visās “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un kultūras centra “Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – no 12 līdz 25 eiro.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi