Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.4℃, DA vējš 2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-01-27
Siguldieši uzvar Pierīgas sporta spēlēs šahā
Aizvadītajā nedēļas nogalē Mālpils Sporta kompleksā norisinājās Pierīgas sporta spēles šahā, kurās Siguldas novada izlase izcīnīja pirmo vietu. Siguldas komanda sacensību rezultātā ieguva septiņus punktus no astoņiem iespējamajiem, pārspējot Mālpils, Salaspils un Ķekavas komandas. Vienīgais neizšķirts siguldiešiem bija pret spēcīgo Baldones izlasi, kuras sastāvā spēlēja arī Latvijas sieviešu izlases dalībniece lielmeistare Laura Rogule. Baldonei rezultātā arī tikpat – septiņi punkti, taču Siguldas uzvaru kopvērtējumā noteica papildrādītāji – visu spēlētāju izcīnīto punktu kopsumma, kas siguldiešiem bija augstāka.
 
Siguldas izlasi sacensībās pārstāvēja Sandra Harlinska, kura ieguva 3 punktus no 4 iespējamajiem, Ivars Jēkabsons, kuram rezultātā 3 punkti, Jānis Birģelis – ar 2 punktiem un Visvaldis Gercāns – ar 3,5 punktiem. Sacensību rezultāti apskatāmi šeit.
 
Komandas dalību sporta spēlēs šahā atbalstīja Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde.
 
Tuvākajā laikā Siguldas novadā norisināsies arī Siguldas novada skolēnu 5. sacensības šahā, kas notiks Siguldas pagasta Kultūras namā 15. februārī no plkst. 11.00 līdz plkst. 14.30. Turnīrā aicināti piedalīties novada skolēni, rakstot uz e-pasta adresi siguldachess@gmail.com. Dalība – bez maksas.
 
Informāciju sagatavoja:
Siguldas šaha kluba valdes loceklis
Visvaldis Gercāns

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi