Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +11.2℃, D vējš 2.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-01-27
Siguldas Sporta centrā notiks Baltijas līga volejbolā
Piektdien, 31. janvārī, plkst. 19.00 Siguldas Sporta centrā notiks Baltijas līmeņa volejbola spēle, kurā spēkiem mērosies komanda “OC Limbaži/MSĢ” pret “SAAREMAA VK”. Limbažu komandas sastāvā ir arī Siguldas jaunais volejbola talants Gustavs Auziņš.
 
Katru spēli komanda “OC Limbaži/MSĢ” uztver kā jaunu izaicinājumu un iespēju attīstīties. Viņi skaidro, ka tas ir smags darbs un volejbola svētki vienlaikus. Šobrīd turnīra tabulā redzamā vieta komandu “OC Limbaži/MSĢ” neapmierina, tāpēc gaidāmajai spēlei komanda gatavojās īpaši aizrautīgi. Savukārt spēles līdzjutēji varēs baudīt ne tikai augsta līmeņa volejbolu, bet arī mūziku, par kuru parūpēsies DJ. Tāpat skatītājiem būs iespēja piedalīties dažādos konkursos un citās aktivitātēs.
 
Ieeja – bez maksas.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020