Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 18. septembris
Šodien sveicam: Liesma, Elita, Alita
Laika ziņas: Sigulda +7.3℃, ZA vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-01-28
Aicina izvirzīt pretendentus “Siguldas novada Gada balvai sportā 2019”

Lai novērtētu Siguldas novada sportistus, veicinātu sporta nozares attīstību un sportisko rezultātu izaugsmi, līdz 19. februārim novadnieki aicināti izvirzīt kandidātus konkursam “Siguldas novada Gada balva sportā 2019”. Kandidātu pieteikuma anketas pieejamas šeit. Anketas brīvā formā iespējams iesniegt arī pašvaldības klientu apkalpošanas centros.

Kandidātus iespējams izvirzīt vairākās nominācijās: “Gada sportists” un “Gada sportiste” augsto sasniegumu sportā, “Gada jaunais sportists”, “Gada jaunā sportiste” un “Gada komanda” bērnu un jauniešu sporta kategorijā, “Gada skolotājs”, kā arī “Gada sportists”, “Gada sportiste” un “Gada komanda” amatieru un tautas sporta kategorijā, “Neatlaidība sportā”, “Gada sporta pasākums”, “Aktīvākā sporta organizācija” un “Mūža ieguldījums sportā”.

Turpinot tradīcijas, arī šogad tiks sveikti Siguldas novada jaunieši, kuri 2019. gadā izcīnījuši Latvijas čempiona titulu dažādos sporta veidos – kopumā turpat 40 jaunie sportisti.

“Siguldas novada Gada balvas sportā” apbalvošanas ceremonija notiks 20. martā plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons”. Pasākumu aicināti apmeklēt ne tikai laureāti un to pavadošās personas, bet arī ikviens sporta cienītājs un interesents.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi