Sestdiena, 11. jūlijs
Šodien sveicam: Leonora, Svens
Laika ziņas: Sigulda +14.5℃, D vējš 3.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-01-28
Pašvaldība izsludina telpu nomas piedāvājumu iesniegšanu Siguldas novada bibliotēkas vajadzībām

Lai uzsāktu bērnudārza “Tornīši” paplašināšanu, izbūvējot divas grupas 40 bērniem un virtuves bloku iestādes darbības pilnvērtīgai nodrošināšanai, pašvaldībai ir jārisina Siguldas novada bibliotēkas pārcelšanas jautājums. Lai bibliotēka spētu nodrošināt mūsdienīgus un lietotājam ērtus daudzveidīgus pakalpojumus, tai nepieciešamas plašākas telpas, kuras pēdējo gadu laikā Skolas ielā 3 tika samazinātas, palielinot bērnudārzā esošo bērnu skaitu līdz 206 audzēkņiem.
Lai bibliotēkas darbība tiktu nodrošināta pilsētas centrā, pašvaldībai nav piemērotu telpu, kas vairāk nekā 500 kvadrātmetru platībā būtu pieejamas bibliotēkas vajadzībām, tāpēc līdz 28. februāra plkst. 13.00 notiek telpu nomas piedāvājumu atlase pilsētas centra robežās līdz Ausekļa, Raiņa, Jāņa Čakstes, Lāčplēša, Ziedu un Vidus ielai. Piedāvājumus aicinām iesniegt personīgi pašvaldības administrācijā Siguldas pils kvartāla staļļa ēkā Pils ielā 16, Siguldā.

Plānots, ka līgumu par telpu nomu pašvaldība slēgs uz pieciem gadiem, norādot, ka telpām jābūt plašākām par 500 kvadrātmetriem, ar vairākām telpu grupām un divām labierīcībām, kas piemērotas cilvēkiem ar invaliditāti. Papildus tam nekustamajam īpašumam jābūt labā tehniskā stāvoklī, ar nodrošinātu vai vietu, kur izbūvēt piekļuvi cilvēkiem ar kustību traucējumiem vai māmiņām ar bērnu ratiņiem. Plašāk par telpu nomas nosacījumiem iespējams uzzināt sludinājuma tekstā vai pašvaldības domes apstiprinātā “Piedāvājumu iesniegšanas un atlases kārtība nekustamā īpašuma/telpu nomai Siguldas novada bibliotēkas darbības nodrošināšanai”.

Personai, kura vēlas piedāvāt nomai atbilstošas telpas, jāiesniedz pašvaldībā iznomāšanas pretendenta piedāvājums, kas aizpildīts, ievērojot Siguldas novada pašvaldības domes apstiprināto kārtību.

Papildus tam pašvaldība izsludinājusi 20 kvadrātmetru telpu nomas piedāvājumu Sociālā dienesta psihologa darbības nodrošināšanai trīs gadu garumā. Telpai jāatrodas trīs kilometru rādiusā no pašvaldības Pakalpojumu centra, bet ne tālāk kā 15 minūšu gājienā no autobusa pieturas. Plašāka informācija pieejama sludinājuma tekstā un pašvaldības domes apstiprinātā “Piedāvājumu iesniegšanas un atlases kārtība nekustamā īpašuma/telpu nomai Siguldas novada Sociālā dienesta psihologa darbības nodrošināšanai”. Piedāvājumi līdz 28. februāra plkst. 13.00 jāiesniedz Siguldas novada pašvaldības Sociālajā dienestā Zinātnes ielā 7, Siguldas pagastā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020