Sestdiena, 11. jūlijs
Šodien sveicam: Leonora, Svens
Laika ziņas: Sigulda +13.9℃, DA vējš 3.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-01-29
Noslēdzies kultūras un izklaides pasākumu mērķprogrammas finansēšanas konkurss

Siguldas novada kultūras un izklaides pasākumu mērķprogrammas finansēšanas konkursā tika saņemti trīs projektu pieteikumi, bet konkursa ietvaros atbalstīti tika divi no tiem – biedrības “Radītava Zaļā villa” iesniegtaisGreenfest”, kuram pašvaldība lēmusi piešķirt līdzfinansējumu 7 000 eiro, kā arī Latvijas mūzikas attīstības biedrības iesniegtais projekts “Aijas Andrejevas koncerts”, kas saņēma 3 000 eiro. Konkursa mērķis ir atbalstīt mākslinieciski kvalitatīvu un publiski pieejamu kultūras un izklaides pasākumu rīkošanu 2020. gadā.

Zaļā dzīvesveida festivāls “Greenfest” Siguldā norisināsies jau trešo reizi. Plānots, ka šogad tas Zaļās Villas kvartālā notiks no 2. līdz 4. oktobrim. Festivāla laikā ikviens interesents tiks aicināts uz ekspertu lekcijām par veselīgu dzīvesveidu un uzturu, zaļu pilsētvidi, velokultūru, bezatkritumu jeb zero-waste dzīvesveidu, cilvēkam un videi draudzīgu medicīnu. Festivālā tiks uzsvērta arī Gaujas Nacionālā parka nozīme dabas vērtību saglabāšanā. Dalībai pasākumā pirmo reizi plānots uzaicināt starptautiskus ekspertus.

Kvartāla teritorijā pasākumā laikā darbosies veselīgu ēdienu bufetes, bioloģisku un dabīgu produktu tirdziņš, būs apskatāmas izstādes un performances, bet vakarpusē apmeklētājus priecēs koncerti. Festivāla organizētāji sola maziem un lieliem apmeklētājiem iespēju apgūt arī dažādas praktiskās iemaņas.

Aijas Andrejevas koncerts Siguldā būs šovasar vienīgais mūziķes jaunākajam albumam “Es iešu tālāk”, veltītais brīvdabas koncerts. Albums tiks izdots 2020. gada pavasarī un līdz šim publiskotās dziesmas ieguvušas lielu popularitāti,  tāpēc paredzams, ka Siguldā pulcēsies dziedātājas talanta cienītāji no visas Latvijas. Koncerts Siguldas pilsdrupu estrādē norisināsies 6. jūnijā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020