Pirmdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +16.8℃, DR vējš 3.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-01-30
Jauniešus aicina uz “Mūzikas republikas” meistarklasi kopā ar Edgaru Šubrovski

Piektdien, 31. janvārī, plkst. 19.00 jauniešu iniciatīvu centrā “Mērķis” Raiņa ielā 3 jaunieši aicināti uz projekta “Mūzikas republika” septīto meistarklasi kopā ar mūziķi un komponistu Edgaru Šubrovski. Pasākumā varēs iepazīt Edgara Šubrovska muzikālo pieredzi, tai skaitā dziesmu tekstu rakstīšanu. Dalība – bez maksas.

Mūziķis un komponists E. Šurovskis spēlējis tādās grupās kā “M. Gvarde”, “Kartāga”, “Hospitāļu iela”, “Gaujarts”, ansamblī “Manta”. Šobrīd darbojas grupā “JUUK”. Grupa pērn izdeva pirmo albumu “Indulgenču tirgotāji”, kas tika atzīts un nominēts Austras balvai. Mūziķis komponējis mūziku ne tikai animācijas filmai “Pavasaris Vārnu ielā” un īsfilmai “Augstāk par zemi”, bet arī radīja “Jēkaba, Mimmi un runājošo suņu” tituldziesmu par drosmi un dzīvi Maskavas forštatē.

Projekts “Mūzikas republika” ir divu entuziastisku jauniešu – Markusa Kozlinska un Lotes Katrīnas Cērpas iniciatīva, kas sniedz iespēju jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem sanākt kopā un muzicēt brīvā vidē, attīstot zināšanas un izpratni par mūziku, klausoties un daloties pieredzē ar jau pieredzējušiem mūziķiem, uzlabojot praktiskās iemaņas dažādu instrumentu spēlē. “Mūzikas republikas” meistarklases līdz šim vadījuši tādi Latvijā pazīstami mūziķi kā Kārlis Kazāks, Pēteris Lunde, Artis Gāga un Kaspars Tobis, Horens Stalbe, Arturs Skutelis.

Projekts tiek īstenots Siguldas novada pašvaldības konkursa “Siguldas novada jauniešu projektu konkurss” ietvaros un to līdzfinansē Siguldas novada pašvaldība. 

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020       
1 2 3 4 5
678910 11 12
13 141516 17 18 19
20212223 24 25 26
2728293031