Otrdiena, 27. oktobris
Šodien sveicam: Lilita, Irita, Ita
Laika ziņas: Sigulda +11.5℃, D vējš 5.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-01-31
“Siguldas devonā” būs iespēja baudīt izrādi bērniem “Nenotikušais atklājums”

Pirmdien, 10. februārī, plkst. 14.00 un 15.30 kultūras centrā “Siguldas devons” norisināsies iniciatīvas “Latvijas skolas soma” izrāde sākumskolas bērniem “Nenotikušais atklājums”.

Izrādē dabas pētnieks Kārlis Darviņš ir gatavs veikt kārtīga detektīva cienīgu izmeklēšanu par neparastām lietām. Stāstījumu atdzīvinās ģitāras spēle, klibais suns, kurš tiks izveidots izrādē uz vietas no parasta krēsla, kā arī uz sienas no līmlentes izveidota uts un “dzīvās” zeķītes. Detektīva lomā: Mārtiņš Kozlovskis jeb Kozmens.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un kultūras centra “Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – 5 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide. Izrāde ieteicams apmeklēt bērniem vecumā no sešiem līdz astoņiem gadiem.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi