Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +10.1℃, D vējš 2.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-04
Gaujas Nacionālajā parkā norisināsies akcija “Bebruāris”
Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrība​ “Enter Gauja” sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi par godu 2020. gada dzīvniekam bebram izsludina akciju “Bebruāris”. Akcijas laikā ikvienam interesentam ir iespēja piedalīties kādā no trīs pārgājieniem Gaujas Nacionālajā parkā uz bebru mītnēm, foto konkursā, kā arī zīmējumu konkursā bērniem.
 
Piedaloties kādā no pārgājieniem, varēs iepazīt bebru, ieraudzīt tā dzīvesvietu, izstaigājot Gaujas Nacionālā parka gravas un mežus gida pavadībā, ieklausīties stāstījumā par bebra dzīvi, uzzināt to, kāpēc bebrus medī un vai tos ēd, kā arī noskaidrot, vai bebrs ir cilvēku draugs.
 
 
22. februārī notiks pārgājiens “Bebruāris Strīķupes krastos”, kurā kopā ar gidi Sigitu Klētnieci un Dabas aizsardzības pārvaldes ekspertu Jāni Bušu būs iespēja vērot bebru radīto pasauli Gaujas Nacionālā parka Strīķupē. Pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adresi info@entergauja.com un norādot dalībnieku skaitu un maksātāju, kā arī telefona numuru saziņai. Dalības maksa – 10 eiro, skolēniem – 5 eiro. Papildu informācija pieejama šeit.
 
23. februārī gaidāms pārgājiens Bīriņu pils parkā kopā ar pils saimnieci Solvitu Muižnieci. Pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adresi info@entergauja.com un norādot dalībnieku skaitu un maksātāju, kā arī telefona numuru saziņai. Dalības maksa – 10 eiro. Papildu informācija pieejama šeit.
 
29. februārī pārgājienā “Bebruāris Lorupes krastos” kopā ar Dabas aizsardzības pārvaldes ekspertu un dabas fotogrāfu Jāni Zilveru varēs vērot bebru radīto pasauli Gaujas kreisā krasta pietekā Lorupē, kā arī ieraudzīt aizsprostus un kaskādes. Pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adresi info@entergauja.com un norādot dalībnieku skaitu un maksātāju, kā arī telefona numuru saziņai. Dalības maksa – 10 eiro, skolēniem – 5 eiro. Papildu informācija pieejama šeit.
 
Savukārt no 1. līdz 29. februārim var piedalīties bebru foto konkursā. Konkursa noteikumi apskatāmi šeit. Tāpat no 1. līdz 29. februārim bērniem vecumā līdz 12 gadiem ir iespēja piedalīties bebru zīmējumu konkursā. Konkursa noteikumi apskatāmi šeit.
 
Akciju “Bebruāris” organizē Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrība “Enter Gauja” sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi. Materiāls tapis Klasteru Programmas projekta Nr. 3.2.1.1/16/A/009 “Gaujas Nacionālā parka tūrisma klastera attīstības 2. posms” ietvaros.
 
Informāciju sagatavoja:
Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrības “Enter Gauja” pārstāve
Lauma Zuļģe

 

Pasākumos var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020