Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +11.2℃, D vējš 2.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-06
Konference “Rosinātava” pulcējusi vairāk nekā 500 jauniešus no visas Latvijas
5. februārī kultūras centrā “Siguldas devons” norisinājās viens no pēdējā laika iedvesmojošākajiem pasākumiem vidusskolēniem – neformālā konference “Rosinātava”, kas pulcēja vairāk nekā 500 dalībniekus no visas Latvijas. Konferences laikā dažādas sabiedrībā zināmas personības dalījās savos pieredzes stāstos, rosinot jauniešus noticēt sev un nākotnei Latvijā. Starp iedvesmotājiem bija arī Latvijas valsts prezidents Egils Levits, kurš uz jauniešu konferenci no Rīgas ieradās ar vilcienu.
 
Konference “Rosinātava” ir jauniešu veidota konference jauniešiem. Šī gada tēma bija “TAVA nereālā realitāte”. Kopumā apmeklētājus iedvesmoja vairāk nekā desmit rosinātāji – Gundega Skudriņa, Artūrs Mednis, Madars Apse, Aldis Zauls, Rick Fed, Sibilla Šlēgelmilha, Artis Daugins, Aija Iesalniece, Raimonds Strokšs, Kristaps Rasims, Jānis Kreilis, Kristiāns Lancmanis, Kristaps Liepiņš un Marģers Majors.
 
Pēc konferences valsts prezidents devās uz Siguldas novada Jaunrades centru, kur satikās ar novada jauniešiem un iepazinās ar plašo interešu izglītības pulciņu piedāvājumu.

Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020