Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +10.1℃, D vējš 2.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-07
Siguldas novada pašvaldība apstiprinājusi iekšējos noteikumus

Saskaņā ar Latvijas Republikas Saeimas izdoto likumu “Trauksmes celšanas likums”, visām Latvijas pašvaldībām, kurās strādā vairāk nekā 50 darbinieku, jāizdod noteikumi, kas iedzīvotājiem dotu iespēju ziņot par dažādiem pārkāpumiem darba pienākumu veikšanā. Atsaucoties uz likumā prasīto, Siguldas novada pašvaldībā apstiprināti un stājušies spēkā iekšējie noteikumi Nr. 15 “Par iekšējās trauksmes celšanas sistēmu Siguldas novada pašvaldībā”.

Iekšējo noteikumu mērķis ir nodrošināt trauksmes celšanas sistēmas izveidi un darbību, kā arī trauksmes cēlēju pienācīgu aizsardzību.

Iedzīvotājam ziņojumu par pārkāpumu iespējams iesniegt:

  • nosūtot uz e-pasta adresi trauksme@sigulda.lv;
  • ievietojot slēgtā aploksnē ar norādi “Trauksmes cēlēja ziņojums” un iemetot pastkastītē, kas atrodas Klientu apkalpošanas pārvaldē Raiņa ielā 3, Siguldā;
  • nosūtot pa pastu slēgtā aploksnē ar norādi “Trauksmes cēlēja ziņojums” uz adresi Pils iela 16, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150;
  • klātienē pie Siguldas novada pašvaldības atbildīgās personas trauksmes celšanas jautājumos – datu un informācijas drošības vadītāja Alda Vecvanaga (tālrunis: 62306077, e-pasts: aldis.vecvanags@sigulda.lv).

Drīzumā atbildīgās personas tiks izvirzītas visās Siguldas novada pašvaldības iestādēs, kur būs jāvēršas tad, ja pārkāpumi saskatīti šo iestāžu darbinieku darbībā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020