Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +10.1℃, D vējš 2.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-07
Aicina iesaistīties akcijā “Silto džemperu diena”
Siguldas pilsētas Ekoskolas un Vides izglītības fonds aicina ikvienu Siguldas novada izglītības iestādi un pašvaldības organizācijas 11. februārī piedalīties ikgadējā akcijā klimata pārmaiņu mazināšanai “Silto džemperu diena”. Tās laikā tiks uzsvērti dažādie veidi, kā ikviens sabiedrības loceklis ikdienā var mazināt pasaules “sildīšanu”.
 
Silto džemperu dienā tradicionāli iestāžu telpās tiek nedaudz samazināta temperatūra, un visi tiek aicināti uzvilkt siltāku džemperi, tādā simboliskā veidā apliecinot atbalstu iniciatīvai.
 
Kampaņas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par klimata pārmaiņām, taču šogad īpaši tiek akcentēta saistība starp bioloģisko daudzveidību un klimata pārmaiņām. Šī gada akcijas moto – “ekoskolas ar siltiem džemperiem pret klimata pārmaiņām un par bioloģisko daudzveidību. Ievies vairāk dzīvības savā dārzā”. Papildu informācija par kampaņu pieejama šeit.
 
Informāciju sagatavoja:
Bērnudārza “Ieviņa” Ekoskolas koordinatore
Ilze Rence

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020