Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +10.9℃, DR vējš 1.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-10
Lauksaimnieki var iesniegt lauku bloku precizējumus
Līdz 1. aprīlim lauksaimnieki var veikt lauku bloku un elementu precizēšanu. Lauku bloku precizēšanu var ierosināt Lauku atbalsta dienesta klients, kurš vēlas iekļaut lauku blokā jau sakoptu platību, no lauku bloka izņemt neapsaimniekotu platību vai pievienot jaunus ainavas elementus. Lauku bloku precizēšanas pieprasījumā ir iespēja izveidot lauksaimnieka bloku, savu apsaimniekoto platību nošķirot no kaimiņu apsaimniekotajām platībām.
 
Lauku atbalsta dienests norāda, ka iesniegums lauku bloku precizēšanai var tikt noraidīts, ja izmaiņas ir mazākas par 0,1 hektāru vai 2% no lauku bloka platības.
 
Platībai ir jābūt sakoptai lauku bloka precizēšanas pieprasījuma iesniegšanas brīdi, piemēram, tajā nevar būt krūmi, celmi vai kūla. Precizētā platība tiks apsekota arī dabā. Ja tā nebūs sakopta, tā netiks iekļauta lauku blokā un sezonas laikā netiks veikta atkārtota platības apsekošana.
 
Aktuālākā informācija par lauksaimniecībā izmantojamo zemi un ainavu elementiem lauku blokos pieejama šeit vai šeit.
 
Savukārt aprīļa vidū sāksies pieteikšanās platību maksājumu saņemšanai, iesniedzot vienoto iesniegumu Lauku atbalsta dienesta elektroniskās pieteikšanās sistēmā.
 
Papildu informācija pieejama pie Siguldas novada pašvaldības Teritorijas attīstības pārvaldes galvenās lauku attīstības speciālistes Inetas Eriksones, rakstot uz e-pasta adresi ineta.eriksone@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 26341991.

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020