Piektdiena, 10. jūlijs
Šodien sveicam: Lija, Olīvija, Olivers, Odrija
Laika ziņas: Sigulda +15.7℃, A vējš 2.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-10
Latvijas Vājdzirdīgo atbalsta asociācija aicina uz tikšanos

Trešdien, 12. februārī, plkst. 10.00 Siguldas pagasta Kultūras namā norisināsies tikšanās ar Latvijas Vājdzirdīgo atbalsta asociācijas “Sadzirdi.lv” valdes locekli Baibu Bicēnu par tēmu “Pieejama vide cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem”. Pasākumā aicināti piedalīties sociālie darbinieki, pedagogi, mediķi, cilvēki ar dzirdes traucējumiem, viņu radinieki, draugi, citi piederīgie, kā arī darba devēji un citi interesenti.

Pasākumā būs iespēja uzzināt par Latvijas Vājdzirdīgo atbalsta asociāciju “Sadzirdi.lv”, par citviet pasaulē esošām cilvēku apvienībām ar dzirdes traucējumiem, par dzirdes traucējumu dažādību, par pieejamo vidi cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem, surdotehnikas palīglīdzekļiem un par citiem ar šo tēmu saistītiem jautājumiem.

Ieeja – bez maksas.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020