Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +10.2℃, A vējš 4.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-02-11
Notiks “S!–Slēpo 2020” sacensību seriāla otrais posms
Fischer Slēpošanas centrā šo ceturtdien, 13. februārī, notiks treniņsacensību seriāla distanču slēpošanā “S!-Slēpo 2020” otrais posms. Sacensības norisināsies saīsinātajā distancē ar intervāla startu (noteikts apļu skaits atkarībā no vecuma grupas).
 
Sacensību reģistrācija plānota no plkst. 17.30. Atvērtais starts – no plkst. 18.00 līdz plkst. 20.00. Paši mazākie slēpotāji no SV-6 un SV-8 grupām startēs no plkst. 18.00 līdz plkst. 18.30 un veiks 200 metru distanci divas reizes, slēpotāji no SV-10, SV-12 un SV-14 grupām startēs no plkst. 18.30 līdz plkst. 19.00 un veiks 200 metru distanci četras reizes, bet no plkst. 19.00 līdz plkst. 20.00 ar 200 metru distanci, ko veiks sešas reizes, startēs dalībnieki no SV-16 līdz SV-meistari grupai.
 
“S!–Slēpo 2020” dalībnieki tiek vērtēti katrā posmā noteiktajās vecuma grupās. Grupas kopvērtējumu aprēķina, summējot katra dalībnieka divu labāko posmu punktu summu. Sacensību noslēgumā visi dalībnieki, kas būs piedalījušies vismaz divos no trīs sacensību posmiem, piedalīsies loterijā. Pateicoties Fischer Latvia, loterijas galvenā balva – “Fischer CRS Skate” slēpju komplekts, kā arī citas vērtīgas balvas.
 
Dalībnieki aicināti sacensībām pieteikties savlaicīgi tiešsaistē vai klātienē pirms sacensībām. Sacensību nolikums un reģistrēšanās pieejama šeit. Reģistrējoties tiešsaistē, sacensību dalības maksa ir par izdevīgāku cenu. Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem dalībai sacensībās – 10% atlaide. Tiem, kuri ir apmaksājuši visus trīs posmus, vēlreiz reģistrēties uz otro posmu nav nepieciešams.
 
Sacensības organizē SIA “Siguldas Sporta serviss” un tiek rīkotas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi