Otrdiena, 2. jūnijs
Šodien sveicam: Lība, Emma
Laika ziņas: Sigulda +12.9℃, ZA vējš 3.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-12
Notiks grāmatas “Es vairs nebēgu pa sapņiem” atklāšanas svētki

17. februārī plkst. 16.30 Siguldas novada Jaunrades centrā notiks Māras Ozolas jaunās grāmatas “Es vairs nebēgu pa sapņiem” atklāšanas svētki. Pasākuma laikā norisināsies sarunas par grāmatas ideju un tās tapšanu. Pēc sarunām ar rakstnieci plānots konkurss un brīvbrīdis ar kafiju un uzkodām, kurā būs iespēja uzzināt autores tālākos plānus. Grāmatas atklāšanas svētkos apmeklētājiem būs iespēja iegūt savu eksemplāru ar autores parakstu un oriģinālu ierakstu.

Māras Ozolas traģikomēdija vairākos cēlienos varētu šķist, ka vēsta par ierastu skolotājas dzīvi, taču tieši pretēji, Māra sapņoja par tādu dzīvi bez liekiem tračiem un bailēm par to, vai rītdienu varēs arī sagaidīt. Ar laiku cilvēks pierod pie visdažādākajiem apstākļiem, taču tas nav nepieciešams. Mūsdienās ir iespējams viss, vajag tikai labi gribēt un no visām ķibelēm var izkļūt. Grāmata ir brīdinājums un cerība tiem, kam dzīvē nav gājis tik viegli vai arī līdz šim tieši pārāk viegli. Lasītāji, kuri iepazinušies ar autores darbu, min, ka īsti nevar saprast – smieties vai raudāt?

Pasākuma laikā grāmatu varēs iegādāties par izdevīgāku cenu – 8 eiro gan skaidrā, gan ar pārskaitījumu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 101112 1314
1516171819 20 21
2223242526 27 28
2930