Trešdiena, 5. augusts
Šodien sveicam: Osvalds, Arvils
Laika ziņas: Sigulda +18.3℃, ZR vējš 2.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-14
Noslēgusies vokālo ansambļu skates “Balsis” pirmā kārta

13. februārī Mākslu skolā “Baltais flīģelis” notika Siguldas un Garkalnes novadu izglītības iestāžu vokālo ansambļu skate “Balsis”, kurā piedalījās kopumā četri bērnu un jauniešu kolektīvi. Ansambļu sniegumu vērtēja žūrijas komisija – mūzikas pedagogi un kordiriģenti – Līga Ādamsone, Evija Rozena un Solveiga Vītoliņa.

Otrā kārta – Vidzemes novada skate – notiks 10. martā Cēsu Bērnu un jaunieši centrā, un saskaņā ar Valsts izglītības satura centra nolikumu uz to var tikt izvirzīts viens vokālais ansamblis no katra novada, kurš ieguvis augstāko novērtējumu vai I pakāpes diplomu. Siguldas novadu skatē pārstāvēs Siguldas pilsētas vidusskolas 3.–4. klašu vokālais ansamblis (vadītāja Līga Trupavniece, koncertmeistare Laila Nikalovska-Putniņa), skatē iegūstot 46 punktus.

Skates I kārtai noslēdzoties, žūrija atzina, ka kolektīviem ar katru gadu aizvien labāk izdodas izdziedāt sagatavotos priekšnesumus. Īpaši skaisti izskanēja XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku obligātā repertuāra melodijas: rapsodijas–kantātes “Nu ir laiks Rīgā braukt” daļas – “Vidzemnieki” un “Kurzemnieki” (Imanta Mežaraupa mūzika un apdare). Skates I daļas rezultātu apkopojums aplūkojams šeit.

Apsveicam laureātus!

Informāciju sagatavoja:
Izglītības pārvaldes galvenā speciāliste izglītības jautājumos
Sandra Ķirule


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020